Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Stressz vagy siker?

Stressz vagy siker?

Figyelt kérdés

Nagyon közel állok az álmomhoz, rengeteg pénzt keresek, de elképesztően sokat stresszelek ebből kifolyólag. Egyre többet agyalok azon, hogy mindez megéri-e. Még fiatal vagyok, de úgy érzem magam, mintha 30 évvel idősebb lennék. Kezdek félni magamtól, mert egyszerűen úgy érzem, hogy lassan képtelen leszek megbirkózni a stresszel.


A másik lehetőség, hogy feladom a jelenlegi pályafutásomat, keresek egy normális, becsületes munkát, majd stresszmentesen élek a következő 40-50 évben a jelenleg megkeresett pénzemből + egy átlagos fizetésből.


Ti melyiket választanátok? Természetesen nem ez alapján fogok dönteni, de attól még kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2021. ápr. 1. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Pénz!!!
2021. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
De változó hogy kinek mi a stresszes
2021. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Okosabb lettem volna, ha csatolok s(z)avazást, mi?
2021. ápr. 1. 22:33
 4/13 A kérdező kommentje:

2

Ez mindenkinek stresszes, mert nem átlagos munkáról/munkahelyről van szó. Ez inkább foglalkozás, mintsem munka. Konkrétumokat nem szeretnék mondani. Mondjuk úgy, hogy a 'kollégáim' mind drogoznak (alkohol, kokain, heroin).

2021. ápr. 1. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Az ember érzi, hogy mennyire stresszes életvitelt folytat. Te írtad, hogy észreveszed magadon, ez pedig hosszútávon nagyon rá fog menni az egészségedre, csúnya betegségekhez képes vezetni, közhely, de egészséget nem fogsz tudni venni a sok pénzeden..
2021. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Stresszmentes életet.

Ha ki készülsz, legalább a gyógyszerekre tudod költeni a pénzedet,gyűjts pénzt aztán változtass életformát.


Egyik ismerősöm mezei kamionsofőr volt külföldön,jól keresett,cserébe olyan helyen dolgozott ahol stresszesek voltak a napjai,élete sem volt,keveset volt otthon is.

Ez az ismerős szerencsére össze szedte a pénzt amire szüksége volt, így mostmár meg van az ami kell neki,nemrég stressz mentes munkába kezdett,mondjuk 5 év alatt öregedett vagy 10 évet.

2021. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gyanítom azért stresszes annyira, mert illegális és nem tudsz nyugodtan aludni.

Én tudod mit választanék és választottam is. Azt, hogy tisztességesen keresek sokat. Minden éjjel nyugodtan alszom. Igaz nem gazdagszom olyan gyorsan, de megéri.

Szerintem szedj össze egy kezdő tőkét és tiplizz minél hamarabb. Előbb-utóbb úgyis bukta lesz és mehetsz a hűvösre.

2021. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
stressz
2021. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugalom ÉS siker!

Biztos, hogy megvannak a megfelelő képességeid arra, hogy olyan valamiben tevékenykedj, ami nem stresszes, ugyanakkor szépen jövedelmez is.


Mindenképpen ebbe az irányba tekintgetnék, nem kell választani - a stressz és a siker nem függ egymástól.

2021. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jogos, de azért nem mindegy, hogy kinek mit jelent a 'szépen jövedelmező' munka. Neked mit jelent?
2021. ápr. 2. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!