Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kifogást keressek,...

Milyen kifogást keressek, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Egy munkatársam (nő) tavaly óta azzal nyaggat, hogy vigyem motorozni. A bakonyba szeretne menni, ami jövet-menet 180km, ami nem is lenne gond, nagyon szivesen elvinném, csakhogy kicsit mázsa felett van...Vittem már hasonló súlyu utast túrára, de nem élveztem, számomra csak tortúra volt, és azt vártam, hogy érjünk már haza. Tavaly müszaki gondokra és az időjárásra fogtam, hogy nem tudunk menni, de idén megint kezdi. Azt azért mégsem mondhatom, hogy dobj le 40kilót és mehetünk.

2021. ápr. 2. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem azért, de egy random munkatárs mégis milyen jogon várja el tőled, hogy elvidd motorozni? Ha nem viszed, nem viszed. Pont.
2021. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Biztos akar Tőled "valamit"... erre nem gondoltál? ;)
2021. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
és még a motorosok csodálkoznak hogy miért tartják őket bunkónak. +40kg-val szétdurran a gumi? vegyél autót hülyegyerek.
2021. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
99%

Szimplán mondd, hogy szeretnél egyedül motorozni vagy valaki mással vagy nem érsz rá ha ennyire akarja, hogy indokolt meg.

Hiszen a te motorodról van szó. Én is szívesen megyek másokkal motorozni. Nekem nincs hozzá jogsim, de ha megkérdeznek akkor mondom hogy igen. Úgy tűnik ő ezt nem tudja, hogy nem illik saját magad “meghívatni”. Mondd neki, hogy szólsz majd amikor tudtok menni. Hogy ez valaha bekövetkezik-e az teljesen a te döntésed.

2021. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
3as, nem mindegy hogy 150 vagy 200 kiló súlynál kell egyenesben tartani a motort, kanyarban is könnyebben kicsúszik a nagy súlytól
2021. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A 3. válaszolónak: ezt írta a kérdező

“ Vittem már hasonló súlyu utast túrára, de nem élveztem, számomra csak tortúra volt, és azt vártam, hogy érjünk már haza”

Miért tartanánk a kérdező bunkónak? Hisz az ő motorja és ő vezet.

Valamint a kolléga akar annyira motorral menni. Itt egyáltalán nem arról van szó, hogy a kérdező milyen járműt vegyen, ha ennyire negatív vagy és nem próbálsz tényleg segíteni akkor csak ugord át ezt a kérdést. Az ilyen kommentekre nem igazán van szüksége az embereknek.

(4. válaszoló voltam?

2021. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3#

Rá merem rakni a lakást hogy te egy túlsúlyos nő vagy, vagy egy frusztrált pali a motorosokkal szemben xD

2021. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog azért venni egy irreális méretű motort,mert más jönni akar vele.

Magyarországon már konkrétan egy nő 24 éves korára 100 kiló,és mellesleg vagy mekikben dolgozik,vagy dohányboltos akkora körmökkel,hogy a szamuráj kard megáll benne. Komolyan.

Van targonca is,ha valaki mindenképpen meg akar halni 30 évesen magas vérnyomásba,és szívbajokba,akkor tegye. Az ő választását senki sem képes helyette megtenni. Ilyen egyszerű.

Az a motor nem fog elvinni nagyobb súlyt,kész. Nem trailerről beszélünk,hanem egy motorkerékpárról. Nem kötelező,azt visz el,akit akar,és aki ezzel egy időben akarja szintén. De mondhatod kérdező,csak túl nyámnyila vagy hozzá. Ha be akar költözni a lakásodba majd,mert nincs akkora ház,amibe beleférne,és a tied nagyobb,meg kényelmesebb,akkor mégse mondhatod azt,hogy dolgozz meg egy saját házért?Legyen már gerinced meg tartásod...

2021. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy te nem szeretsz úgy motorozni, ha ül valaki mögötted; változik a súly izé, nem érzed biztonságosnak, félsz, nem szereted... :) Nem kell ledisznózni, de azt valaki csak megértheti, hogy a testsúly komplikációt okozhat - ha másnak nem is, neked...
2021. ápr. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlj fel esetleg egy kisebb távot...
2021. ápr. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!