Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva a...

Jogosan vagyok kiakadva a szüleimre, amiért nem egy budapesti lakásban/házban élnek, ami az övéké, és akkor nem kellene albit fizetnem itt Pesten? Vagy ha milliomosok lennének, vennének nekem. Utálom hogy nem vagyok olyan szerencsés, mint más.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem jogos, akkor már az ő kiakadásuk jogosabb lehet, hogy egy hisztis kis óvodás vagy felnőtt ember létedre, mondjuk ők neveltek ilyennek.
2021. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi hiszti ebben? Hogy más embernek a segge alá raknak egy lakást, vagy otthon élhet a fővárosban, míg az én szüleim a csöves vidéken laknak? Lol
2021. ápr. 4. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor figyelj. Én igazán csoves vidékről költöztem a fővárosba 18 évesen. Nulla segítséggel. Aztán lett munkám, munka mellett fosuli, jobb állás, több pénz, gyűjtogetes.

Aztán lakás, család, autó, minden amit szerettem volna. Segítség meg mindig nulla.


Aztán odáig jutottunk, hogy mire 30 lettem, a szüleimet is ide költöztettem közel hozzánk.


Soha de soha nem jutott eszembe, amiről te írsz. Pedig nem kis erőfeszítésembe telt mire olyan életet élhetunk, amilyenre mindig vágytam.


Szóval nem. Nem jogos a kiakadasod.

2021. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos. Neked biztos jó lehet folyton várni másokra hogy helyetted csinálják meg a munkát.


Miért nekik kéne milliomosnak lenniük? Inkább azon gondolkozz, hogy te hogyan lehetnél az.


Én az Isten háta mögötti helyen lakok, nem kedvelem, de ez nem a szüleim hibája.


Akiknek minden megvan sokszor életképtelen, más megcsinálja, nem értékeli a dolgokat-embereket, őt kihasználják a pénz miatt. Senki élete se tökéletes. Ha gazdagok lennének a szüleid akkor más miatt nyafognál. Ugyanaz.

2021. ápr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Arra gondolsz, hogy minek szült meg anyád, ha nem tud megfelelő anyagi körülményeket biztosítani? És ebben az esetben ez mekkora értéket jelent? 100milliós lakásra tartanál igényt, vagy elég lenne a legolcsóbb panel is? Autó is kellene?. Abból is 1, vagy 50 milliós? És miből élnél, arra is kellene valami megoldás? A szüleid befektetéseiből lenne jövedelmed, itt is mennyiről lenne szó? Havi 300ezer, vagy 3millió?
2021. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te miért nem dolgozol? Akkor lehet nem otthon laknál és várnád a sültgalambot.

Vagy ha dolgozol akkor miért nem keresel milliókat? Hm?

2021. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Kiakadásod nem jogos. Viszont nagyon sajnálom a szüleidet, hogy olyan gyerekük van, mint te.


A szüleid vidéken érzik jól magukat, te meg Budapesten. A saját álmaidat valósítsd meg saját magad saját erőforrásból. Ne akard más farkával verni a csalánt!

2021. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, pár év múlva onnan fogod tudni, hogy jó irányba fejlődtél, hogy visszaolvasod ezt a kérdést és szégyellni fogod, hogy valaha ilyen problémád volt.
2021. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Javaslok neked valamit kedves kérdező. Ha te ott szeretnél élni, úgy.. Budapesten lakásban/házban, hát tedd azt, az a te életed. Valósítsd meg az álmaidat, dolgozz, és költözz fel. Ők pedig hagy éljék az életüket úgy, ahogy ők elképzelték. A te elképzeléseidet majd te magad megvalósítod. Ezzel az erővel azt is számonkérhetnéd rajtuk, hogy miért nem költöztek ki külföldre? Vagy ha pesti lennél számonkérhetnéd hogy miért nem vidéken élnek. Érted?.. majd te.. járod a te saját utadat, ők pedig az övékét.. köszönd meg amiért eddig hálás lehetsz.
2021. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!