Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet meg találni?...

Tényleg nem lehet meg találni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ha valakinek a kerék pàrjàt el lopjàk,tényleg nem lehet meg talàlni? 7gy hallotam hogy le festik a lopott bringák,és soha nem találja meg a tulaj.


Az enyém kb 1-hónapja el lopták,és semmit nem tudtam meg a bicikli hól létéről. Kezdem azt hinni hogy a bicikli,tólvajok ellen semmit nem lehet tenni,és ha el lopnak a bringák,soha nem lehet meg találni.


Szerintetek ez tényleg így van?


2021. ápr. 4. 09:05
 1/7 A kérdező kommentje:

* úgy hallotam hogy le festik a lopott bringát,és a tulaj soha nem talál rà)


* kezdem azt hinni,hogy a bringa tólvajok ellen,semmit nem lehet tenni ien esetben.

2021. ápr. 4. 09:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon, lefestik, leköszörülik, átütik a számát. Ha bandáról van szó, akkor valoszinüleg már nem is abban a városban van, ahonnan ellopták.


Youtubeon keress rá a Tolvajkergetőkre, érdemes megnézni, hogy léptek fel a bicajtolvajok ellen.

2021. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,utánna nézek mindenképp
2021. ápr. 4. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos elég kevés az esélye, h megkerüljön. Ha az elkövető nem teljesen hülye, akkor jó esetben egyből tovább ad rajta, de legalább egy másik városban mondjuk. Sok biciklin nincs normális azonosító se, de amin van is azt könnyen el lehet tüntetni. Illetve a rendőr nem állíthat meg minden biciklist, h ellenőrizzen. Az átfestés se fontos, csak ha 100% egyedi biciklid volt, különleges festéssel vagy azonosítással.
2021. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

esélytelen hogy előkerüljön


(amúgy nincs olyan szó hogy "tólvaj", az igét és az igekötőt pedig egybeírjuk))

2021. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rossz a bilentyűzetem,bocsi
2021. ápr. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!