Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az ember...

Mit lehet tenni ha az ember már 30+osként azt érzi hogy belefáradt az életbe, nem nagyon akar élni és a halálra is szinte megváltásként tekint?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen időszaka a legtöbb embernek van legalább egyszer, valamikor élete során, akár már huszonévesen is, vagy később.

Lesz majd jobb is. Akkor is, ha most azt érzed, hogy soha.

2021. ápr. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nam az életbe fáradtál bele, ugyan. Az általad ismert életbe, nos, abba lehet. De hát csak máshogy kell élni. Képes vagy rá?
2021. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Kell keresni valamit ami kizökkent, új hobbi, tanulás, munkahelyváltás valami új cél.
2021. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt éreztem. Életmódváltás, pályaváltás, mentalitásváltás segített.
2021. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


Kedves 2-es, sajnos az alapvető dolgokon most nem tudok változtatni az életemben de tény hogy bizonyos dolgokon az életemen belül igen. Talán ez elegendő ahhoz hogy változzon a szemléletem, életfelfogásom, kicsit hosszabb távon pedig az életem is.

2021. ápr. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!