Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyengeségnek számít ha valaki...

Gyengeségnek számít ha valaki egy külföldi országban indít vállalkozást, ér el valamit, ha úgy látja itthon ez sokkal macerásabb, sokkal több ideig tartana?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem okos dontesnek. Uzletben nincs olyan, hogy gyengeseg, legalabbis nem ilyen formaban. Az uzlet lenyege, hogy a legkevesebb befektetessel a legtobb hasznot generaljuk.
2021. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apám is ezért hagyta abba a vállalkozást, sok jogszabály, macera, szenvedés volt.
2021. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Gyengeségnek számít, ha valaki ha valaki nem keresztben viszi a létrát az erdőben?
2021. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyengeség csak akkor, ha felesleges költségekbe veri magát, miközben azt a valamit itthon is megvalósíthatná mindenféle túlzott kockázat nélkül.


De akkor sem lelki gyengeségnek, csak tévhitekre alapozott, rossz döntésnek mondanám.

2021. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen igaza van az illetőnek. Itthon jelenleg nem lehet normálisan vállalkozni, nem is érdemes vesződni vele.
2021. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a vírus miatt mondtam, ez kb 1-2 év múlva lenne akkor mennék. Addig gyakorlatot szerzek a munkában, iskolába jártam.

Voltam kint külföldön ahova mennék ki, ottaniaktól is úgy hallottam lenne rá kereslet, és ennyi macera, szabály sincs rá, pénz is jobban jön belőle. Úgy hogy elgondolkodtam. Csak van aki azzal jön, hogy ez gyengeség, és biztos azért ezt az utat választom mert itthon semmire nem tudnék menni úgy hogy csak menekülök..

2021. ápr. 5. 23:32
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Itthon is teljesen jól lehet vállalkozni, ne higgyj a károgóknak. Nyolc éve csinálom.

2021. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!