Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak simán szar volt a pszicho...

Csak simán szar volt a pszichológus?

Figyelt kérdés

Mindig is másabb voltam mint a többiek. Konkrétan elsőbe egy szót nem szóltam magamtól, kivéve ha kérdeztek kb, meg hasonló dolgok.

Magyarul nagyon zárkózott vagyok.

El is küldtek pszichológushoz, de nem kezdett velem semmit...(?) Nem tudom mi volt a nagy "diagnózisa" de nem emlékeznék arra hogy sokat jártam volna, vagy akár valami változás lett volna...


2021. ápr. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A változást neked kell meghoznod, a pszichológus csak utat mutat, támogat. Túl sokat vársz tőlük.
2021. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként a legtöbb gyerek zárkózott, én is olyan voltam, mint te, mindent harapófogóval kellett kihúzni belőlem. Most pedig szeretek társaságba lenni, bárkivel szívesen elbeszélgetek. Talán azért nem tudott rendesen diagnosztizálni, mivel nem jártál hozzá elég ideig.
2021. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha most is zárkózott vagy és szeretnél rajta változtatni, keress másik pszichologust (ha új van a suliban, vagy nevelési tanácsadó, vagy család segítő).

Gondolom ez lenne a kérdésed célja, mert a múlton már nem tudsz változtatni.

2021. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológusként akkor tudok valakivel kezdeni valamit ha motivált a változásra. Te szemlátomást nem voltál az mert teljesen rá hárítod a felelősséget. Plusz olyat nem is érdemes fogadni aki küldenek, nem maga jön. Szóval nincs azzal semmi baj ha nem akartál járni és nem voltált aktív csak akkor ne várj semmit, egym ásik ember nem fog megváltoztatni.
2021. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 4.!

Ezt a legkönnyebb mondani, hogy nem motivált, küldték, nem akar változni...

Itt lenne az ideje megdolgozni a pénzért és kellő munkát beletenni egy páciensbe. Persze tényleg van olyan aki nem motivált, de mindig ezzel a szöveggel jönni pszichológusként ez a felelősség teljes hárítása. Te pedig pontosan a kérdezőre hárítod a felelősséget.

Ahogy Dr. Daubner Béla mondta: "sajnos a pszichológusok többsége rossz".

2021. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!