Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem a hosszabb...

Miért fáj a fejem a hosszabb távú vezetéstől, vajon kamion vezetése közben is előjön majd ez?

Figyelt kérdés

Jelenleg Budapesten dolgozok, ünnepekkor és hétvégén ha van kimenőm akkor hazamegyek autóval, ami egy kész vagyon olyan 22-23 ezer forint oda vissza.


Közel 300km lakom Budapestől, amikor csak a fűtés ment akkor is megfájdult a fejem.



Általában 1x állok meg, de most rákaptam, hogy nem állok meg és előtte nem iszok semmit.



Régebben vonattal jártam párszor Budapestre akkor nem fájdult meg a fejem.



Kamionozni akarok, részben a pénz és utazás miatt.



2021. ápr. 5. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szemproblémák?
2021. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a probléma, de ilyen hosszú utakon nekem inkább a seggem szokott megfájdulni, amúgy a legtöbb kamion azért komolyabban felvan szerelve mint egy személygépkocsi, lehet ott nem lenne ilyen problémád.
2021. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlzottan egy irányba kell figyelned, merev, egy irányú ülés: az üléspozíciót nem feltétlen változtathatod, talán ezért.
2021. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt fejfájás, tikkelés.

aztán szemészet és kiderült, hogy mínusz másfeles szemcsi kell.

mióta abban vezetek nincs ilyen problémám.

2021. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szemüveges, néha éjszaka messzire homályosan látok de ez csak akkor ha sokat telefonozok és számítógépezek.
2021. ápr. 5. 19:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

minden nem szemüveges ezt mondja.

aztán látás vizsgálat és ott vannak a tények, plusz a megoldás.

ha megoldás kell, akkor te is menj el 1re.

2021. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó akkor megvizsgáltatom, ha lesz időm.
2021. ápr. 6. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne telefonozz-gépezz olyan sokat,tarts közte szünetet,pl 1 óra után legalább 15 percet ne lesd a képernyőt.

Nekem akkor szokott fájni ha nagy szintkülönbséget teszek meg,pl megyek fel egy hegyre aztán gyorsan le is jövök róla.

Ha néha homályosan látsz messzire akkor ez azért van mert sokat ültél a képernyő előtt,próbáld meg kevesebbet használni ezeket,de nagy valószínűséggel ez miatt szemüveg fog kelleni.

2021. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem iszol semmit? Oreg, te hulye vagy... egyreszt ettol fog csak igazan fajni a fejed, arrol nem beszelve hogy lelassul az anyagcsered es igy fogsz csak igazan elhizni, tovabba a veseid eem koszonik meg... Azert 300 km meg autoval is 3,5-4 ora, ennyit nem is vezetnek nagyon a kamionosok egyben, altalaban 2,5 ora, de max 3 utan mindig kiallnak 45 perc szunetre. En legalabbis... 4,5 t egyseggel en se nagyon tudnek megcsinalni.
2021. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Ivással egyetértek,tényleg fontos inni,attól is fájhat a fejed ha nem iszol eleget ugye.


Abban viszont tévedsz hogy ki állnak az emberek pihenni 2,5-3 óra után,nyilván van ilyen is,ahol sietni kell ott ezt nem lehet megtenni,ott igen is legalább 4,5 órát nagyon meg kell közelíteni vagy is ki vezetni,utána jön a 45 perces pihenő amit te is mondasz.

4,5 óra vezetés alatt én átlagban 320-400 km szoktam vezetni,forgalom függő ez is.

Leírtam hogy tisztába légy a dolgokkal.

2021. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!