Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Richard Ramirezről?

Mit gondolsz Richard Ramirezről?

Figyelt kérdés
Én megkedveltem szimpatikus nekem (tudom hogy már nem él) kiváncsi vagyok, mások mit gondolnak róla

2021. ápr. 5. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
A gonosz volt maga. Csak rá kellett nézni az arcára,a szemére. Baromi ijesztő pszichopata volt. Remélem csak trollkodás ez a kiírás. Ki kellett volna végezni,amúgy hepatitis C Ben halt meg úgy tudom.
2021. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én bírom a sorozatgyilkosokat, általában intelligens emberek. Limfómában halt meg.
2021. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én azt olvastam,hogy drog okozta hepatitis C ben szenvedett ,és a maja vitte el. De mindegy lényeg hogy meghalt.
2021. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Huuu nekem is nagyon szimpatikus, pláne ahogy gyerekeket erőszakolt, embereket ölt, és hogy annyira szétdrogozta az agyát, hogy akármennyi ostoba baromságot hordott össze, meg volt győződve róla, hogy mély, filozofikus gondolatai vannak.

Igazi férfi!!

2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

A 4. irónia, remélem azért vágjátok (csak mert lepontoztátok szegényt a sárga földig).


Tinikorom óta foglalkozom ezzel a témával, bár pihentettem sokáig.

Azt a mélységet, amiben ez a drogos szerencsétlen fetrengett nem tudom elképzelni és az meg külön szánalmas, hogy egyesek szerint valami nagyon misztikus, sátáni alak. Nem ez egy drogos nyomorult volt. Szerintem külön jó, hogy abban az új dokumentumfilmben részletezték hogyan csinálta. Hogy miután erőszakolt, ölt, erőszakolt kitudjamilyensorrendben, utána bezabált aztán kihányta. ez egy gusztustalan tróger volt lányok!

Nő vagyok, de rendesen felk-rt amikor láttam Ramirez tárgyalásán a sok különleges hópihe pitsát (és f-szt), akik azt hitték na ŐK MEGÉRTIK, ők értik, átérzik mi ez az ember.


[link]


A "néni" jól megmondja, nem kell ezt túlragozni.

2021. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Sokan odavoltak/vannak érte, mert alapból nem volt egy rosszképű srác, de a megjelenése... Rohadtak a fogai, és a róla készült dokumentumfilmben ecsetelték egy párszor hogy büdös is volt és igénytelen, max. a tárgyalásokra megfürdött és vett fel néha normális ruhát, de egyébként tényleg egy tróger volt.

Szimpatikusak semmiképpen nem mondanám, maximum szánni lehet szerencsétlent azok miatt amikért szétcsúszott az élete (a Netflixes dokuban úgy fogalmaztak, hogy "minden megtörtént vele, ami egy gyereket tönkretehet"). Intelligenciában se tudnám pl. Ted Bundyhoz hasonlítani, a kanyarban sincs a csávó.

Valamelyest érdekes fazon volt, de a hype ami körülötte van pl. a sátánizmusa miatt (lásd Amerikai horror sztori 1984) kissé túlzó.

Na mindegy, nekem egyébként nagyon tetszik az új dokumentumfilm róla, mert azt nagyon jól megcsinálták, de megkedvelni nem kedveltem meg a pasit.

2021. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem látszik gonosznak, ha nem tudnám mit csinált, nem nézném ki belőle
2021. ápr. 6. 02:03
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerelmem... Olyan daddy omg,😍🤩
2021. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Van egy jó pár kép amit ha megnézek róla baromira tetszik. 😅 Ha még élne simán leveleznék vele. Én komolyan kíváncsi lettem volna, hogy milyen. Biztos, hogy nem normális. Engem alapból érdekeltek mindig a sorozatgyilkosok már egészen tini korom óta.

Másik nekem alapból a sötét hajú és szemű férfiak jönnek be talán ezért tetszik.

Megnéztem a dokumentum filmet.. Amit művelt az valami nagyon brutális volt! Azért olvasgattam a gyerekkoráról is, amiken keresztül ment az lett volna a csoda ha egy normális felnőtté vált volna. Lehet mondani, hogy drog tette tönkre. De egészen fiatal kora óta rengeteg trauma érte. Ezután érdemes utána olvasni. Nem csak a drogok, de elég lényeges az ami gyerekkorban történik. Nála pedig csak sz.rságok történtek. A saját unokatestvére vagy kicsoda, a lényeg, hogy a családjából egy tag aki katona volt a vietnami háborúról készült képeket mutogatta neki (levágott fejekről meg azokról a nőkről akiket megölt, megerőszakolt) még el is magyarázta neki, hogyan kell ölni meg nőket erőszakolni. Majd ez az unokatestvér Richard szeme előtt lőtte agyon a saját feleségét. És stb. Lehetne még sorolni, a faterja is egy állat volt.

Én nem csodálom, hogy egy szadista lett belőle.

2021. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Megengedném neki hogy meg fojtson 😍😍
2021. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!