Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki sokára jött rá, mi lesz,...

Aki sokára jött rá, mi lesz, ha nagy lesz, azt mi segítette rájönni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit akarok csinálni, mit dolgozzak. Egyszerűen nem érdekel semmi. A legtöbb dolog csak izgalmasan hangzik, de minden unalmas.


Sok dolog van biztos, amire nem gondoltam. Akinek nem volt egyértelmű kicsi korától kezdve, hogy mit akar csinálni, hogy jött rá mégis?


2021. ápr. 5. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos egy "normális" "átlag" ember...

Aki a megélhetésért "küzd"

Igen, fiatal vagyok változtathatok még tudom, tudom.

2021. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
38 vagyok, még nem jöttem rá. :(
2021. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok diákmunka több területen. Egyik ilyen diákmunkás állásomnál jöttem rá miben tudnék kiteljesedni. És mi az amit semmiképp sem vállalnék.


Továbbá így szereztem kapcsolatokat, hogy el tudjak indulni kapcsolati tőkével (mert kellett hozzá).


Sokan cikinek érzik a diákmunkát, meg tök lehangoló, de a tesco, szalagmunka után már beajánlottak a csajok komolyabb helyekre is. Pl koncerte rendezvényszervezésbe, felvételi papírok kezelésébe, nyugdíj intézet digitalizáció, színházi segítő...

Én azt tudom tanácsolni, ha van rá lehetőséged csináld, minél több helyre, mert nemcsak a tesco van és ha látják, hogy jól dolgozol, több helyre küldenek, többet látsz a világból.

2021. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok diák. 30 vagyok, (dolgozok természetesen), és ez zavar, hogy úgy tűnik, vagy mindenki megtalálta az álmát, vagy könnyen elfogadták, hogy nincsenek álmok, hanem munka van.
2021. ápr. 5. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Választottam valamit kényszerből, ami "csak" érdekesnek tűnt, de nem kifejezetten hozott lázba az idő sürgetése miatt és annak a tanulása során jöttem rá, hogy mi tetszik benne és mi nem. A második választásom már ezekre a meglátásaimra alapoztam és ennek köszönhetően úgy érzem, helyesen is döntöttem utólag.
2021. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még épp "időben" találtam meg. Hónapokon múlt. Annyi történt, hogy meghallgattam egy előadást arról, hogy mit lehet kezdeni az adott diplomával. Kiderült, hogy nem is olyan unalmas, sőt, baromi érdekes és teljes mértékben nekem való.
2021. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!