Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! 17/L

Mit tegyek?! 17/L

Figyelt kérdés

Hi. Borzalmas dolog történt velem a tegnap. Nem tudom hogy mondjam ezt el a szüleimnek mert félek hogy balhé lesz. És amúgy még mindig sokkban vagyok. A tegnap voltam nagynénémnél akinek a pasija nem rég jött haza Németországból. A pasi 43 éves. Nénikém is. Eddig is tudtam hogy nagyon perverz a pasi(mert nénikém előtt még nekem is sokszor mondta hogy szexelne velem) és furcsa(családja is van,több gyereke,elvált,borzasztó körülmények között is él,nem is értem nénikém hogy szeretett bele. Na de mindegy) apukám is ismeri gyerekkora óta. Szóval az történt hogy voltam náluk és egy kicsit be volt már rúgva a pasi. És elkezdett viccelődni,először viccnek is vettem. De utána elkezdett fogdosni,csókot kért stb..és ezt nénikém mind ezt végig nézte és csak nevetett,azt mondta folyamatosan hogy csak viccel velem. Nénikém kiment a mosdóba 1 percre,a pasi szinte lefogott nagyon szorította a kezem és be akart nyúlni a blúzom alá. Folyamatosan mondta hogy mennyire vonzó vagyok még nénikém előtt is mondta, közben meg folyamatosan mellém ült,hozzám dörzsölte magát stb..meg akart csókolni persze én folyamatosan ellenkeztem. De alig tudtam le állítani,utána már nagyon elegem lett. Elkezdtem vele veszekedni,ordítani hogy hagyjon már békén mert ha nem akor hívom apukámat és nagyon nagy baj lesz,mocskos disznónak is neveztem már..utána bementem a másik szobába és halottam hogy nénikém mondja neki hogy ne foglalkozzon velem mert hisztis vagyok meg velem nem is lehet még viccelni sem. Még én voltam a hibás...alig vártam már hogy haza érjek.

Nem hiszem hogy túl reagáltam volna a helyzetet! Ti mit gondoltok erről..



2021. ápr. 6. 01:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Fúj, de gusztustalan "férfi"... A nénikéd meg valami hülye liba vagy szintén erőszakos pszichopata hogy ezt hagyta meg szerinte OK és vicces... Ha nem kamu kérdés mindenképp mondd el valakinek akiben megbízhatsz (szüleid!), és tényleg a közelükbe se menj többet... Szerencse hogy most nem lett nagyobb baj, de ha nem szólsz és kérsz védelmet, lehet legközelebb nem áll meg a fasz molesztálásnál hanem... Majd írj mi van, szurkolok, és nagyon nem normális ami veled történt, nehogy egy percig is kételkedj benne hogy nénikédék erőszakos gusztustalan bántalmazók...
2021. ápr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondenkepp minel hamarabb mond el a szuleidnek. Ez szexualis zaklatas. Ha ez tovabb folytatodik meg fog eroszakolni a csavo. Nagyon nagyon sok esetben igy kezdodik, es bedurvulnak a dolgok. Mindenkepp apudeknak szoljal!!!
2021. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a szuleidnek sürgősen.

Bárcsak legális lenne,hogy az ilyen patkányoknak lelehessen vágni a farkukat

2021. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 12esnek ez már zaklatás szóval mindenképp szólj a szüleidnek vagy valakinek akiben megbizol, mert ez már elég komoly dolog. És ezután meg semmiképp ne talalkozz velük mert a végén még lehet odáig fajul hogy megerőszakol...
2021. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező törölve. Ennyit arról, hogy nem kamu :D
2021. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Én soha többet be nem tenném oda a lábam!
2021. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Vérgyenge kamu.
2021. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Oda ne menj többet. A nénikéd is elég furcsa, meg kellene szakítani vele a kapcsolatot.
2021. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!