Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyarok miért ilyen boldogt...

A magyarok miért ilyen boldogtalanok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Elvileg, ha sok boldogtalan ember vesz körbe, akkor te is boldogtalan leszel.


Ezen kívül Magyarországon ciki boldognak lenni.

2021. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy hatalmas sztereotípia. Azt nem mondom, hogy nincs alapja, mivel valóban sok magyarra jellemző, hogy többet panaszkodik, mint amennyire oka lenne, szépen mondva a szar is keserű neki, de azért mégsem lehet ezt 10 millió emberre kijelenteni. Ez kb olyan, mikor azt mondják, hogy az USA-ban mindenki hülye és nem látják be, hogy mind a több száz millió emberre mégsem lehet igaz.
2021. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert szar minden. Németben a minimálbér nettó 450 ezer forintnak felel meg. Magyarul ha wc pucoló vagy is kapsz annyit. És abból meg is tudsz élni, a cigi pia drága de az élelmiszer meg ilyenek nem drágább mint itt. Ha elmész valami gyárba már jóval többet adnak mint a minimálbér. Szerintem én is ki fogok menni. Itt nem lehet boldogulni. Konkrétan egy albérletet nem tudok kifizetni hogy magam lakhassak. Vicc.
2021. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

#2 Dehogy nincs alapja, nézd meg a statisztikákat, sokkal boldogtalanabbnak valljuk magunkat, mint a környező országok.


#3 Kínában meg rengetegen élnek 2-3-4 generáció közösen, mert nincs pénz különköltözni, mégis boldogabbak. Szerintem nem csak ettől függ...

2021. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
4. Nem ment át a lényeg úgy látom. Ez az ország minden szempontból élhetetlen lett. Egyszerűen minden drága, szinte senki nincs megfizetve. Szét cseszték az egészet, mert hagytuk.
2021. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én magyar vagyok, Magyarországon élek és köszönöm, boldog vagyok.
2021. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

A keresetéért mindenki maga felelős!Ha akarja,ha nem.

Tehát lényegében a hozzáállással van baj,a sok médiával,a sok baromsággal,amivel megetetik őket. Le vannak korlátozva mentálisan,ezért a teljesítő képességük is a béka sgge alatt van. Nem csak pénzügyileg.

2021. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Biztos köze van annak, hogy itt a szomszédba olyan ország, ahol hasonlóan kell robotolni, mint itthon, csak mig ott kint robotolsz 1 hónapot, ahhoz itthon minimum 3 hónapot kell ugyanazért. Évre lebontva még rosszabb a +2 havi fizu miatt.

Aztán ott a tv + politika, annyira segghülyének néznek minket, és be is jön nekik.

A többi meg amiért fizetsz utak stb. állapota. Elkeseritő.

És ez mnidennapos, hisz az ember majdnem mniden nap dolgozik, használja az utat, olvassa a hireket stb. Sok pozitivot nem talál az ember, sőt kb. semmit ezekbe, és biztos keményen rányomja a bélyegét az emberre ez éveken, évtizedeken át.

Aztán a sulikba is amik vannak, szinvonal. Borzalmasan elmaradott és alacsony, ami nem sokat segit.

2021. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. Ez nem igaz, mindenkinek jár az emberhez méltó fizetés aki dolgozik. Mindegy hogy mit dolgozik. Úgy ahogy a normális helyeken. Aki nem dolgozik az nem kapjon semmit.
2021. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A keresetéért mindenki maga felelős!Ha akarja,ha nem.
2021. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!