Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy könyörögnötök kellett valakinek? Vagy legalábbis eléggé megalázkodnotok valaki előtt?

Figyelt kérdés

Elmesélitek mi történt?

Ha kort és nemet is írtok a végére, azt megköszönöm :)



2021. ápr. 10. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Velem igen, az ELTE-re jártam és le kellett adnom egy kérvényt egy nagyon bunkó ügyintézőnek. Sajna azonban kicsúsztam a határidőből úgy 2 nappal. Kb százezer forintom múlt rajta, hogy elfogadja-e vagy sem. Aztán végül elfogadta, de iszonyatosan kellett könyörögnöm neki. Nő vagyok, kb 26 éves voltam ekkor
2021. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A volt főnökömnek az egyik volt munkahelyemen, hogy vegyen vissza...de nem tette bármit is mondtam neki.
2021. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Jóistenhez, de nem segített, amikor nem volt hova lépni.
2021. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Tanár előtt már kellet.
2021. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Ja egyszer a fönöknek.

"Légyszi, kérlek, had ne keljen már hogy pofánverjelek te köcsög."


:)))

2021. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Nekem mèg nem kellet. De nem is könyörögnèk senkinek. Ha könyörgnöm kell, az azt jelenti valamit elrontottam, tehát megèrdemlem amit kapok érte.
2021. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Sajat tapasztalatom lanykorom ota, hogy amikor elonti a szar az agyam, es kedves gyerekes hangomon baromi indulatosan balhezni kezdek, akkor mindenki leteszi a fegyvert. Ha csak ertelmes, normalis, neadjisten kedves vagyok, bunkoznak. Alazatos azert sem probaltam lenni, mert nem hiszek benne, hogy az hasznalna.
2021. szept. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
7-es, én is ilyen vagyok, ha elönti a vér az agyam, évente ha előfordul, vagy ritkábban, az addig jámbor koalamackó láncfűrészt húz, és nekiront a másiknak, tényleg meghőkölnek olyankor tőle.
2021. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Ja 28 evesen megmondtam egy 20 eves sracnak hogy bejon nekem kozbe sírtam

Nem tudom hogy lehettem ennyire nyomorék annyi idosen

2021. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kései Sirató ***** válasza:
62%

Igen, szoktam és 99 %-ban megérte. Tanárnak könyörögtem jobb jegyért, dolgozatosztásnál jeleztem, hogy hiányzik még 3 pont a 4-es,vagy éppen 2-eshez, de könyörögve kérem, h adja meg!


Hivatalban ügyintézőnek, hogy ne küldjön el, sürgős és vegyen előre, rendőrnek is könyörögtem, h ne büntessen meg, stb. szóval nagyonis érdemes, csak közöttünk , magyarok között nem sok ilyen ember van. Pedig ha tudnák, hogy mennyi előnyre tettem szert azzal, hogy nem fáj a szám kérni, könyörögni, nagyon szépen kérni, vagy bocsánatot kérni, akkor sokan másként viszonyulnának ehhez a kérdéskörhöz.

Hát lehet büszkének is lenni és bírságot fizetni, rosszabb jegyet kapni, stb...

2021. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!