Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy könyörögnötök kellett valakinek? Vagy legalábbis eléggé megalázkodnotok valaki előtt?

Figyelt kérdés

Elmesélitek mi történt?

Ha kort és nemet is írtok a végére, azt megköszönöm :)



2021. ápr. 10. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Kikönyörögtem egy pasitól, hogy feküdjön le velem, pedig nem akart... Meg úgy mindent, egyáltalán szóba álljon velem, azért is kuncsorogtam... Szánalmas voltam.
2021. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kései Sirató ***** válasza:
24%
11-es, na azért tudni kell, hogy hol a határ. Szeretni senki sem fog könyörgésre, hát te tudod.. ha arra volt igényed, hogy szerelem nélkül valaki magáévá tegyen, hát jó. Én nem tenném.
2021. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Könyörögtem a volt pasimnak, hogy béküljünk ki, és beszéljünk.

Úgy dobott, hogy nem adott magyarázatot, semmit. Később kerestem meg, és telefonban könyörögtem neki, hogy beszéljünk újra. Nem kell velem összejönni, vagy bármi más, csak beszéljünk.

Nem volt hajlandó. Azt mondta, hogy majd ha egyszer úgy gondolja majd keres.

1,5 éve dobott. Azóta is őt szeretem. Nem beszéltünk azóta sem. Nem érte meg könyörögni.

Nem is volt azóta senkim. Mindenkiben őt keresem.

2022. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekkoromban könyörögtem apámnak, hogy ne igya állandóan holt rászegre magát. De könyörgésem nem talált meghallgatásra.
2022. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult, hogy "könyörögtem" valakinek
2022. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!