Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki rá írt már Yerin-re (a...

Valaki rá írt már Yerin-re (a GFRIEND-ből) Instagram-on?

Figyelt kérdés
Rá szeretnék próbálni, csak félek :D.. Max. nem ír vissza (sőt, nem hiszem amúgy sem, hogy visszaírna vagy megnézné), de nah XDDD.

2021. ápr. 10. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha el sem hiszed, hogy megnézi, mitől félsz? Xddd
2021. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Napi szinten szerintem legalább tízezer üzenetet kap. Nyugodtan ráírhatsz, mert valószínűleg észre sem fogja venni a sok üzenet között.
2021. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a szuperebbnél szuperebb válaszokat... :)))
2021. ápr. 10. 21:32
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Írj rá nyugodtan, social media managerei vannak, akik ha a nap végén az ilyen rámenős ismeretlen kéretlen üziket kitörlik, ha akarná sem látná :D
2021. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Lol kérdező de hülye vagy...
2021. ápr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért félsz? Mit veszíthetsz? Amúgy ő nem hinném, hogy tud angolul, úgyhogy semmi esély, hogy értené, amit írsz. Ráadásul szerintem az instagramját nem is ő vezeti, sosem nézi meg az üzeneteket.
2021. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6.
2021. ápr. 17. 06:43
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor tökre megéri nekik Instagram😅. Csak a rajongóknak indult, azt így ennyi.. ezért úgymond kár volt.. Weverse-re tehetnének fel képeket inkább, ugyanúgy. (az én meglátásom a rossz biztos.. de akkor is, ha azt nézem, hogy nagyon szeretem Őket.. ezért úgymond nagy "csalódás", hogy nem is Ők vezetik.. pff..)
2021. ápr. 17. 06:46
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, nagyon bunkó stílusban beszélsz velünk, pedig mi csak próbálunk segíteni azzal, hogy leírjuk, szinte semmi esély arra, hogy interneten elérd őt. Értem, ha ez neked ekkora szívfájdalom, de ne rajtunk töltsd már ki azt, mi csak segíteni akartunk.....
2021. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó... Elnézést, ha úgy beszéltem Veletek!! Nem láttam, és nem éreztem!!
2021. ápr. 17. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!