Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan létezik,hogy valaki...

Olyan létezik,hogy valaki egyik nemhez sem vonzódik?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,hogy az aszexuális vonzódik másokhoz,csak szexre nem vágyik.Van olyan,hogy egy ember nem vonzódik sehogy se egy emberhez?Ha van ilyen ezt,hogy hívják?Csak kíváncsiságból kérdezem

2021. ápr. 10. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2021. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Az aszexuális nem vonzódik senkihez. A pán nem magához a testhez vonzódik hanem a lélekhez, belső értékekhez
2021. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt inkább aromantikusnak hívják. Az aszexuális ugye szexuálisan nem vonzódik másokhoz, az aromantikus meg érzelmileg nem. Általában amúgy ritka, aki mindkettő egyszerre, de feltételezem, hogy létezik olyan, aki se érzelmileg se szexuálisan nem vonzódik senkihez.
2021. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól tudod Kérdező!

Rengeteg aszexuális ember érez romantikus, plátói, esztétikai vagy akár érzéki vonzalmat, ellenben nincs belső késztetésük, hogy a vonzódást szexuálisan is megéljék valakivel.

2021. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fsms ***** válasza:
55%
Ma már van több száz nem, csak találsz egyet közülük .
2021. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én például sem romantikusan, sem szexuálisan nem vonzódom az emberekhez, szóval van.
2021. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mindig így volt vagy most alakult ki?
2021. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!