Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eltudnál követni egy tökéletes...

Eltudnál követni egy tökéletes gyilkosságot?

Figyelt kérdés
Furcsának tűnhet a kérdésem, de csak a kíváncsiság vezérel. :) Ugye ma már sokkal fejlettebb a tudomány mint pár éve..DNS, Ujjlenyomat, Kamerák mindenhol, internet stb. Vajon egy átlag ember képes lehet úgy megölni valakit hogy sosem bukik le?
2021. ápr. 11. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Pont itt mentek el a rendőrök elöttem.


Nem, nem!

2021. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki erre a kérdésre érdemben válaszol elviszi a TEK!
2021. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Egy atlag ember nem, de egy pszichopata talan igen.
2021. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Feltörném a routerét, és a nevében olyanokat posztolnék hogy bizonyítékaim vannak a NER ellen, Viktor ellen, stb...done.
2021. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nagyon-nagyon, de NAGYON sokat gondolkodnék rajta és tervezgetném, akkor szinte tökéletes lenne, a többi már csak a szerencsén múlna. De egyrészt lusta vagyok ilyenhez, másrészt, miért is ölnék meg bárkit.
2021. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekkel ezelőtt gondolkodtam rajta, hogy ha meg akarnék ölni valakit, akkor más városokban kezdenék sorozatgyilkosságot. Lelőnék a célszemélyhez hasonló személyt, aztán egy-két hónapra leállnék. Majd újabb város, újabb áldozat. Negyedikre lelőném, akit tényleg meg akartam ölni, aztán még három random személyt. Persze ezt csak egy krimi kedvéért találtam ki, mert én magam erre alkalmatlan vagyok az áldott jó szívemmel.
2021. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy már attól az ájulás szélén vagyok ha valaki mellettem elvágja az ujját és egy injekció gondolatától feláll a szőr a hátamon így nem, semmi esély nem lenne rá.
2021. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem visz el senkit a TEK :)


Még ha a gyilkosság gondolata meg is fogalmazódik benned, az sem büntethető. Még ha be is szerzed a gyilkossághoz szükséges eszközt (pl. Machetet, vagy baltát), az sem büntethető. Utóbbi miért? Mert jogilag annyira távol van még a valós cselekménytől, hogy nem lehet emiatt elővenni az embert. Mi van, ha én a machetemmel csak vajat akarok kenni a kenyeremre? Bizonyítsa be rendőr úr, hogy gyilkossági szándékom van.


Az eszköz beszerzése (vagyis amikor a bűncselekmény ezen stádiuma megjelenik a külvilágban is (a gondolat ugye még nem jelenik meg)) csak abban az esetben büntethető, ha legalább kísérleti stádiumig eljutott. Vagyis az ember nem vajkenésre használta a 10 centis konyhakêst.


Amúgy én tudom hogy lehetne, legalábbis nagyon élénk a fantáziám, és még tanultam is erről.

Írok is egy regényt, a vázlata már kész. Arról fog szólni, hogy a főszereplő összegyilkol bizonyos embereket és több-kevesebb sikerrel eltűnteti őket. Nyilván nem csak ennyiből áll a cselekmény, de nem fogom ide leírni az egészet. :D

2021. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8:

Mondjuk az sem teljesen épelméjű, aki macsétával akar vajaskenyeret csinálni. 😏

2021. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg lebuknék.
2021. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!