Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan trauma az életedben,...

Van olyan trauma az életedben, amit nem tudtál még feldolgzoni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az? Mesélsz róla?

#felnemdolgozotttraumák
2021. ápr. 11. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Korábban egy hatalmas épületben szorgoskodtam. Mondhatni, hogy a cég motorja voltam. Később egy nagyobb méretű vállalatnál dolgoztam, ahol mindig azt akarták elhitetni, hogy kevés vagyok. Holott, sok mindent arrébb raktam már.
2021. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemen és munkahelyen ért megaláztatások eléggé szétszedték a lelkem.


Vagy mondjuk, egy nagyon közeli családtag szuicid kísérlete (kb 9 éves lehettem), miután jött egy komolyabb lejtő a családban. A "lejtő" okozta lelki, mentális sérüléseket is ide írnám.

2021. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Haláleset. Nem.
2021. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Apum halála.
2021. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
A családom szétesése. Igazából nem esett szét, de ahogy nőttem leolvadt a cukormáz, és amikor láttam a gondokat, és próbáltam megjavítani... szélmalom harc. Meg kellett tanulnom elengedni. Majdnem rámentem lelkileg.
2021. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szétesett már a családom, és ami maradt belőle, az is mindig elég "speciális" volt. Elvesztettem azt az embert, aki a legfontosabb volt az életemben gyerekként, és az igaz szerelmemmel való kapcsolatomat. Üldöztek már el otthonról, volt már, hogy meg akartak ölni. Számtalanszor vertek már át, vagy használtak ki, és akartak tönkretenni, kisemmizni - mind lelkileg, mind anyagilag.


De nincs olyan, amit ne tudtam volna feldolgizni, őszintén mondom.


Mindezt gyerekként.

2021. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbetegedtem és sajnos már életem végéig marad is velem ez a betegség, ami némileg csökkent életminőséggel jár. Nem tudtam még ezt elfogadni.
2021. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a családom majdnem szétesett pont érettségim előtt, és annyira elhanyagoltam a tanulmányaimat, hogy elég borzasztóra sikeredett, és sajnos az az előtti években is elhanyagoltam teljesen.

Azóta minden helyreállt, de a tanulmányaim nem, és amikor végre elkezdtem gőzerővel tanulni az egyetemen, és helyre akartam hozni, akkor meg az exem dobott ki, pont vizsgaidőszakban, és ismét elúszott az egész.


Most meg már albérletben vagyok az új párommal, kint dolgozom, és nem igen van erőm meg időm helyrehozni, sajnos rengeteg sok tanulás lenne, inkább már csak max a nyelvet tanulom, de a diploma oly messze van már, talán sose érem el.

2021. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, de azért, mert még sose ért trauma.
2021. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem is egy
2021. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!