Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálhatták?

Ezt miért csinálhatták?

Figyelt kérdés

Szóval bejelöltem egy fiút aki tetszik még három négy hete snapchaten. De sajnos nem jelölt vissza, valahol meg is értem mert szerintem nem tudja a nevem. Hogy ne legyen ez probléma, bejelöltem egy hete Facebookon is. Itt pedig az a baj hogy a profil 2017-es. Akkor volt legelőször és utoljára is kirakva egy kép (ez az egy van). És lehetséges nem használja, ezért nem jelöl vissza. Legalábbis szeretném ezt hinni. Szemezgetés volt egy fél évig, meg barátnők sokat mondták hogy néz és ilyenek, ezért gondoltam hogy kéne lépjek egyet. Na de...

Ma suliban voltunk és reggel ők ott álltak a haverjával a suli előtt és telefonoztak(de a másik oldalon), én ahogy megérkeztem (kocsival)(a suli oldalán, ők másik felől álltak), átjöttek oda ahol mi(én és a barátnőm) álltunk és vártuk a másik barátnőmet. Na ők átjöttek és megálltak mellettünk és ott telefonoztak tovább. Ahogy megjött a másik barátnőm is, elindultunk a suliba és rá néhány percre elindultak ők is.

Ahogy végeztünk a sulival egyszerre és sétáltunk a parkolóhoz, ott volt ő, a haverja és még két lány akivel nagyon jóba vannak. Ott mentek előttünk 100 méterrel. Egyszer meglátott a fiú és olyan háromszor hátrafordult még, de ez annyira nem lényeges. Viszont van egy dolog amit nem tudok hova tenni....

Ahogy mentek ők hazafelé (én álltam a parkolóban), átmentek az úton és bementek pár ház mögé (itt kell menjenek, a házaktól már nem látszódtak) de az egyik lány visszafutott, oda ahol még látszott és engem nézett, állt és nézett, aztán vissza futott a másik is és ugyanígy(de messze voltak ugyebár)

Na a kérdésem, szerintetek tudják hogy bejelöltem és a srác mégse törölte le a facet és direkt nem jelöl vissza? A lány miért jött vissza es úgymond csekkolt engem, meg mintha mutogatott volna is, de erre már nem emlékszem...ha tetszek a srácnak miért nem jelöl vissza?

Lemaradt hogy itt mindenki WhatsAppot használ ezért is lepődtem meg amikor megkaptam hogy van/volt Facebookja. Nem tudom ez mennyire döntő.


Bocsi ha kicsit hosszú lett és rosszul fogalmaztam csak tiszta ideg vagyok.16l


2021. ápr. 12. 13:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt az hogy a fiúval még nem beszéltem de a két lánnyal együtt jártam szakkörre szóval tudják nagyjából hogy létezek😅de még velük se beszéltem
2021. ápr. 12. 13:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakkör?
2021. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ének
2021. ápr. 13. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!