Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok az oldalra fiktív,...

Szoktatok az oldalra fiktív, de értelmes kérdéseket kiírni?

Figyelt kérdés
Felőlem hívatjuk torllkérdédeknek is őket, ha így jobban tetszik. Van hogy írok ide olyan jellegű kérdéseket, amikben tanácsot kérek valamivel kapcsolatban, de valójában nincs ilyen problémám, csak kíváncsi vagyok, hogy az emberek milyen tanácsot adnak, vagy hogy, hogy viszonyulnak a szituációhoz. Ti szoktatok ilyet?

2021. ápr. 12. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Csak valós problémával kapcsolatban szoktam kérdezni.
Szoktam fiktív problémákra/szituációkra is rákérdezni.
Szoktam kíírni fiktív kérdéseket, de ezek nem értelmes kérdések, trollkodás/provokáció velük a célom.
Csak valós problémával kapcsolatban kérdezek, de van, hogy kicsit ferdítek a szituáción.
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Itt élem az életem, minden jellegű kérdést írtam már ki.
2021. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2021. ápr. 12. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de oda is írom, hogy elméleti, vagy egyszerűen csak kiírom és kész anélkül, hogy kinek-minek a problémája.
2021. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem kérdezek fiktívet, csakis valósat, viszont egy kicsit ferdítek rajta. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy a javamra változtatom, hanem úgy, hogy kicsit módosítok rajta, hogy ne legyen annyira felismerhető, nehogy magára ismerjen az, akiről szól.

(barátokról, ismerősökről, edzőmről, néha családtagról is szól a kérdésem)

2021. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 igen, én is szoktam ferdíteni is, pontosan abból az okból, amit te írsz, vagy még azért, hogy egyszerűbb legyen a szituáció.
2021. ápr. 12. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Hasonlóan, mint a négyes. Elég sok problémám van, nekem már az is jól esik sokszor, hogy csakk kiírom magamból kérdés formájában. Próbálom úgy írni, hogy a nemem se legyen fő szempont/ne derüljön ki, mert ahogy észrevettem több válaszolót is befolyásol ez.

Most végig néztem, kiírtam ilyen kérdést is, de lövésem sincsen ezt miért:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2021. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!