Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha látszik rajtam...

Mit tegyek ha látszik rajtam a szorongás? Hogyan ne foglalkozzam vele?

Figyelt kérdés
Új helyre mentem dolgozni és ki kell szállítanom különböző cégeknek iratokat. Pánikbeteg vagyok és szorongani is szoktam, van 1-2 helyzet, amikor eddig is előjött, de most az új munkahely is előhozta belőlem és nagyon látványos, amikor adom át a dolgokat, írjuk alá a papírokat, leizzadok, de úgy hogy ömlik rólam a víz, szerintem a stílusom se természetes ilyenkor és az egész nyakam tűzpiros lesz foltokban. Többször előfordult már és minden alkalommal egyre jobban rástresszelek. Mit lehet ilyenkor tenni? Egyszerűen csak nem akarok foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak rólam. Ezt el lehet valamivel érni?
2021. ápr. 12. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Irass fel Frontint a háziorvossal, reggel egy fél szem elég. Aztán ahogy belejossz, megszokod,nem kell.
2021. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

Semmiképp se mérgezd magad!

Írj!

2021. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom milyen ez, nalam is elojon idonkent ilyesmi, aztan idovel elmulik magatol, aztan ujra visszajon.. en sem tudom mit lehetne kezdeni vele :/
2021. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson a Frontin!!!! Ahogy egyre többet töltesz az új munkahelyeden, és látod, hogy minden rendben megy, aláíratod a papírokat, ők meg aláírják és nem történik semmi. Azt, hogy te leizzadsz, csak te érzed, más nem látja, de ha véletlenül látszana, akkor se érdekelné. A nyakadat meg aztán végképp nem látja. A stílusodat nem tudja magadhoz képest különösnek minősíteni, mert nem ismer, de nem is érdekli az átvevőt. Majd idővel megszokod és megnyugszol. De attól még egy pszichológusra szükség van, mert ilyen mértékű szorongással nem kell együtt élni, annak van eredete és meg lehet szüntetni.
2021. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, Xanax. Egyaltalan nem mergezo, az idegesseg meg aztan rohadtul egeszseges...
2021. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: Olyan függőséget okoz, hogy nem lehet róla lejönni, és nem old meg semmit, egyre több kell belőle ugyanahhoz a hatáshoz. Nem idegeskedni kell, hanem pszichológushoz menni.
2021. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Aki nem méreg párti,azt úgyis lepontozzák. De remélem a kérdező nem ez alapján dönti el,hogy mi jó,és mi nem.
2021. ápr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok Frontin, meg Xanax parti, de nem, nem okoz függőséget. Ha normálisan és tudatosan dolgozol a problémáidon és mértékkel szeded a nyugtatót, nem leszel habzó szájú, remegő kezű függő... Uramisten... Egyébként meg a Frontin nem arra való, amit a kérdező ír. Az nyugtató, és nem szorongásoldó...
2021. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Frontin és Xanax is iszonyat durván addiktív gyógyszerek, de a függőség csak pár hét szedés után alakul ki. Utána viszont több hét elvonókúra szükséges, ami nagyon tönkrevághatja az embert. A legrosszabb legális drog.

Egyszer-egyszer beszedni oké, de ráállni nem szabad.

2021. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne beszélj már hülyeségeket, utolsó. Szedtél te valaha ilyeneket? Gyanítom, nem.
2021. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!