Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak megáldva a Moderna/Pfizer vakcinákkal? Vakcinasznobizmus?😃

Figyelt kérdés
Az összes vakcinát olyan szakemberek fejlesztették ki, akiknek ez a munkájuk, ehhez értenek, sokkal jobban mint mondjuk, itt a gyakorikérdéseken a laikus ember vagy a pedikűrös. Nem értem miért vannak megbolondulva az emberek, hogy ők már csak és kizárólag a két nyugatival hajlandóak beoltatni magukat, amikor a magyar és külföldi szakemberek is azt mondják, hogy teljesen biztonságos az összes.
2021. ápr. 13. 15:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
67%

Mert a többivel javarészt kétes hírek vannak.


A kínainál nem tudni, hogy elég-e 2 oltás, lehet 3 is kell a biztonsághoz.


Az Astra Zeneca vérrögöt képezhet, persze, elenyésző az esélye, de ez nem vigasztal ha neked okozza. A Johnson and Johnson ugyanez


A Szputnyik szerintem nem rossz, elég jó a védettsége, de hamár választani lehet, akkor vagy Pfizer vagy Moderna. Mert ha válogathatok, akkor nem a keleti árut fogom venni.

2021. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azért is, mert ha valaki utazni szeretne külföldre, eddig még úgy van, hogy a kínait és az oroszt nem fogadják el az Unióban. Nekem több, rendszeresen külfölre utazó családtagom is ezt tartja szem előtt.

(Astráról pedig ne beszéljünk).

Tehát akkor mi marad: Kivárja a Pfizert vagy Modernát.

Nincs ebben sznobizmus.

2021. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
22%
Aha... Marha biztonságos... Ezt mond a nagybátyámnak aki most halt bele az oltásba.
2021. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy mivel mindenki össze-vissza beszél, teljesen elveszik a hitelesség.

Kolléganőm tíz napja szenved a Moderna mellékhatásaitól, de ő alapból mindenre érzékeny, vagy allergiás, esélyes, hogy belőle más is ezt hozta volna ki, de lehet, hogy rosszabbat. Másik kolléganőm Astra-t kapott, él, mint hal a vízben, sőt neki a fia (krónikus beteg), és a férje is az Astrát kapta.

Mindenkinél lehetnek mellékhatások, szövődmények, bármelyik oltásnál.

Volt főnököm fiatalabb korában egyszer oltatta magát influenza ellen, iszonyat beteg volt tőle, összefoglalva a véleményét, még az influenzával is jobban járt volna.

2021. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hármas, nyilván.
2021. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt az adott országokkal szembeni előítélet miatt, meg az össze vissza hírek miatt, amik vagy igazak vagy nem, de ha az ember élete veszélybe kerülhet akkor természetes, hogy olyat enged magába adni amiről semmi rosszat nem hallott (még),ha már lehet választani. Ha én oltatnám magam, én sem engednék olyat amiről hallottsm, hogy esetleg vérrögöt okozhat.
2021. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
62%

Pedig akár hiszed akár nem, ez így volt. Az oltás előtt semmi baja nem volt. Hét elején megkapta, szombaton meghalt. Kijött az orvos és mondta, hogy az oltás miatt, de ezt nem írhatja rá a papírra, mert az lenne az utolsó napja. Hivatalosan covid lett megállapítva... (micsoda véletlen)

De ha ennyire biztos vagy benne, akkor kívánom hogy a te egyik családtagod legyen a következő.😘 Remélem akkor is ilyen nagy mellénnyel mondod majd...

2021. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
#7 Őszintén sajnálom, részvétem. Milyen vakcinát kapott?
2021. ápr. 13. 16:06
 9/40 anonim ***** válasza:
96%
7-es, ilyen az én ismeretségi körömben is volt:(((
2021. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Írjatok le mindent nyugodtan, meg, hogy ki milyen vakcinát kapott, kíváncsi vagyok.
2021. ápr. 13. 16:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!