Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elütnek, akkor mi fog...

Ha elütnek, akkor mi fog történni a továbbiakban? (több lent)

Figyelt kérdés

Például ha elütnek biciklivel, és engem mentővel be kell vinni a kórházba, akkor mi lesz a biciklivel? (Tegyük fel, hogy nincsenek hozzátartozók, akik el tudnák vinni).


Az olyan válaszokat, mint a "nem ez a legfontosabb" stb.. Tudom. Csak érdekel.



2021. ápr. 13. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Erről a videóról jutott egyébként eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=puOXHOlBZqg
2021. ápr. 13. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mentősök hivatalból értesítik a rendőröket. Rendőrség leltározza és a raktárba viszi a kerékpárod.

Ha 50 km/h sebességű gépjármű csap el akkor valószínű meghalsz, a hagyatéki eljárás végéig a raktárban marad a kerékpár.

Hagyatéki után nem nagyon szoktak elmenni elhozni egy törött kerékpárt, azokat x idő után árverezik.

Ha valahogy túléled az ügyiratszám és fényképes igazolvánnyal elhozhatod, kivéve ha az ügyészség berendeli (ilyen is volt már nálam), akkor csak a JOGERŐS bírósági ügy végén hozhatod el. Ez sok év is lehet.

2021. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baleset, csak bevittek a rendőrök, volt ott egy kocsma, oda betették és mikor kiengedtek (másnap) elmentem érte. Nem fogják a biciklidet betenni az autójukba, be se férne lehet.
2021. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig azt hittem, mivel láttam félig törött bicikliket a legközelebbi lámpaoszlophoz kötözni, hogy oda rakják egy időre, aztán elfeledkeznek róla, meg szépen lassan darabonként ellopják. :D
2021. ápr. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!