Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék róla kideríteni...

Hogyan tudnék róla kideríteni többet?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy egy volt osztalytarsam akivel 1 évig jártunk egy osztályba. Számomra nagyon fontos ember volt a nevére arcára emlékszem mondjuk évekkel ezelotti arcára. Hiába keresem interneten nem találtam meg. Iskola ahova jártunk bezárt ezért ott nem tudok érdeklődni. Valami ötlet mit lehet tenni ilyen esetben? Fontos lenne, hogy megtalaljam legalább tudni, hogy jól van vagy sem. Mondjuk tartok tőle hogy picit ijesztő lehet neki ez az egész évek múlva. Ti mit reagalnatok?

2021. ápr. 14. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan meglepődnék, ha így évek után keresne valaki.

Ha én nem találnék valakit ilyen helyzetben, akkor nem őt keresném tovább. Felvenném a kapcsolatot olyanokkal, akikkel abban az évben egy osztájba jártam. Előtérbe tenném azokat akik közel álltak hozzá... Pl.: sulin kívül is ismerték. Pl.:focista társak, vagy bulizos haverok... Ilyesmik.

Tőlük kérdezném meg, hogy tudnak-e valamit róla.

2021. ápr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy volt osztalytarsunkkal regebben mert csak vele tartotta a kapcsolatot elvileg, de ő is csak téves infót tudott. Az a gond hogy ez egy régi történet már és nem igazán tudok "friss nyomon elindulni". Azt tudom, hogy elkoltoztek, de nem tudjuk már, hogy hova. Abban reménykedek hátha valaki itt tud segíteni vagy esetleg a fiú itt magára ismer és felveszi velem a kapcsolatot.
2021. ápr. 14. 01:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de elég kicsi. Nem akarlak lelombozni, de ha eddig nem keresett, annak oka lehet. Nem arra célzok, hogy te nem voltál fontos neki. Hanem mondjuk családja van, új barátai és nem tekint a múltba...

Szerintem (nem kell megfogadni, ha nem akarod) el kellene engedned a múltat... Nekem is vannak olyan barátaim akikről semmit sem tudok. Fontosak voltak, de már nem keressük egymást. Azt sem tudom élnek-e. Én azokra szoktam szánni az időt akik itt vannak körülöttem.

2021. ápr. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!