Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire üti meg az ingerküszö...

Mennyire üti meg az ingerküszöbötöket az, hogy rengeteg "leigazolt sportoló" lett Magyarországon csak azért, hogy a konditerembe tudjanak járni az emberek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 09:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
38%

Otthon is meg tudná oldani Steetworkout stílusban (sajáttestsúlyos). Nem csökkentik a járványgörbét.



Mielőtt jönnének az ilyen piros x ek gondold át!

2021. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem különösebben mozgat meg. Most mindenki ügyeskedik ilyen igazolással, meg olyan kiskapuval, hogy rá ne vonatkozzanak a járványügyi intézkedések, szóval nekem nem különb az, aki kondiba akar menni, mint aki fodrászhoz, vagy wellnessezni.


A gondolattal már kevésbé értek egyet, hogy ezek a dolgok nem nélkülözhetőek és neki ez jár, még ilyen időkben is.


Egyetértek azzal, hogy a testedzést meg lehet oldani edzőtermek nélkül is, ha más nem, akkor a szintenttartást mindenképp.

2021. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire. Én itthon szoktam edzeni. Anno vettem súlyokat, húzódzkodó rudat, futni meg el lehet menni akármikor. Én rááldoztam a pénzt pedig nem vagyok gazdag ember. Így most nincsenek ilyen problémáim.
2021. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenkor mind azt állítja, hogy akkora súlyokat emelget, hogy sajat testsúlyos gyakorlatok nem érnek semmit. Esélyesebb, hogy a legtöbb vagy nem ismeri, nem akarja megismerni a saját testsúlyos gykaorlatokat, vagy nem tud egs fekvőtamsszt se megcsinálni, egy húzódzkodást sem csiga nélkül, esetleg pózerkedni nem tud otthon vagy egy parkban.
2021. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Engem egyáltalán nem érdekel, jól, teszik menjenek csak. Mindenki kihasználja a lehetőségeket, a kiskapukat stb., igazuk van.
2021. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Semmennyire, mert ennyire szarrágó nem vagyok.


Tömegközlekedésen, boltokban, munkahelyen ott tobzódnak az emberek. Mindeközben mindenkinek van valami amit szeretne csinálni, de hivatalosan nem lehet az értelmetlen szabályozások miatt. Ezért mindenki ott keres kiskaput ahol lehet.

2021. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Pacsi nekik, kérem a trükkjeiket, én is meg akarom csinálni.
2021. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem egy nagy kunszt, keress egy helyi sportszövetséget, akinél befizeted a tagdíjat, és megkapod az igazolást, hogy versenyszinten sportolsz. Sportorvoshoz is menj el esetleg, hátha azt is kérik, és akkor az alkalmassági igazolásod is meglesz.
2021. ápr. 14. 09:41
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Kamujárvány kamuintézkedései kamu leigazoltakat szül.

Igazuk van.

Nekem inkább az emberek tesztakcionizmussal feltornázott számokkal történő zsarolása, és a média aktív közreműködése üti meg az ingerküszöbömet.


Tudjuk, hogy kezet kell most, tudjuk a távolságtartást, tudjuk hogy ótanikő.


1 év után nem hiszem hogy minden hírnek arról kéne szólni, hogy koronahúsvét, koronaslágerlista, szabadság a korona alatt stb. stb.

2021. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Buszon ugyanúgy el lehet kapni, akkor miért ne sportolnának.
2021. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!