Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek unalmas...

Lányok szerintetek unalmas egy olyan fiú aki csendes és nem jár bulizni/társaságba?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy csendes nem zavar. Inkább beszéljen kevesebbet, de akkor értelmeset és érdekeset mondjon. Tipikusan olyan dolog, amiben a minőség fontosabb, mint a mennyiség.

Az, hogy nem jár bulizni nem zavar, nem vonzanak diszkók és szórakozóhelyek, viszont örülnék, ha nyitott lenne arra, hogy eljöjjön velem egy baráti házibuliba.

Az, hogy nem jár társaságba nem túl vonzó, mert még egy visszahúzódóbb ember is jár valamilyen közösségbe, például egy hobbijához köthetően. Ha utóbbi nincs neki, akkor nekem sajna/nem sajna tényleg unalmas az adott ember.

2021. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető akár ez is, viszont ha nem mész oda hozzá és nem kezdesz kezdeményezni, kommunikálni, udvarolni akkor sosem tudod meg.
2021. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem zavar ha nem jár bulizni, de ha annyira csendes hogy semmiről sem lehet vele beszélgetni az idegesítő.
2021. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a továbbiaktól függ.
2021. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha nem jár bulizni, az néhány lánynak még szimpatikus is, mert úgy gondolják, hogy kisebb az esély, hogy a fiú felszed másik csajt.
2021. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem feltétlen.
2021. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

A buli és a társaság nem ugyanaz. Ha nem az a bulis típus, az még pozitív is, ugyanis én sem vagyok. Ha viszont nincs társasága, az kizáró ok. Nem akarok senki egyetlen társasága lenni.

Szerintem az unalmas, akinek nincs hobbija. Néha hajlamos vagyok unalmasnak ítélni azokat is, akiknek csak tömeghobbijuk van. Pl foci.

2021. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Figyelem, nem polkorrekt válasz!


Nekem úgy alakult az életem, hogy nincs sok barátom, és egyetemen sem sikerült szorosabb kapcsolatokat kiépítenem.


Bulizni nem járok (legalábbis diszkóba) és egészségügyi okokból absztinens vagyok.


Ha feloldódom, akkor viszonylag jól el tudok beszélgetni az emberekkel, de nekem vmennyi idő kell, hogy megnyíljak.


#1

Szerintem gáz ez alapján megítélni valakit. Egy dolgozó ember napi 8 órát dolgozik (általában), napi másfél órát dolgozik + bevásárlás, főzés, házimunka, ha az ember nem mocsokban akar élni, akkor átlag napi 2-3, esetleg 4 óra szabadidő jut ki, ha az én kb. 7-7,5 órás alvásigényemhez igazítom a napot. Nehogy már az szabja meg, hogy ki unalmas-e, vagy sem, hogy esténként mit csinál... persze ez a személyes véleményem.

Meg gondolom amúgy se tudnál mit kezdeni, hogy nekem a programozás, mikrokontrollerek, szerelés a hobbim.


#7

Szerintem ez baromság. Egyáltalán nem nehéz olyan helyzetbe kerülni, hogy az embernek nincs társasága, főleg kevésbé vonzó fiatal férfiként.

Egy idő után ez egy ördögi kör. Ismerkedni szeretnél, de, még ha van is kivel, visszahátrál, mert nincs társaságod. Vicc :D


Néha a társkeresés átvitt értelemben olyan, mintha az asztalnál az ételt kéne meggyőznöd arról, hogy valójában nem vagy éhes, hogy megehesd... :))) Értsd: ha barátot, barátnőt keresel, mint téged pl., meg kéne győzni a nőt, hogy te neked mekkora társaságod van, csak "elköltöztél", és különben is "jól elvagy" egyedül, közben meg nagyon szeretnél társat/nagyon tetszik a kiszemelted... :)))


Előző kitérőmtől függetlenül tudom, hogy az összes nő fejvesztve menekül(ne) tőlem. Jelenleg a jövendőbeli anyagi biztonságomon, a karrieremen dolgozom, nemsokára elvégzem az egyetemet, és külön fogok élni, örökölt lakásban (lehet savazni), amit 2-3 év alatt fel szeretnék újítani, ahogy lesz rá pénzem.


A nők viszont hanyatt-homlok menekülnek a biztonságtól, kiszámíthatóságtól. Bár fentebbi soraim miatt páran hülyének, őrültnek fognak tartani, a mindennapi életben kicsit más vagyok (mint minden fórumozó), amilyennek itt tűnhetek.


Ezt is biztos személyeskedésnek fogják páran venni, de néhány nő társkeresésről alkotott (tév)képzetei addig tartanak, amíg meglátják az első "életművész" kokszos kandúr gyereket. És ez műveltebb nőknél is előfordul!


Addig meg hülye bullshit dumákkal, vagy néha bunkón koptatnak le fél-egy tucatnyi srácot is talán.


De most komolyan, tegyük félre egy pillanatra a polkorrektséget, feminizmust, inceleket, meg a fene se tudja milyen "kasztok" vannak még.


Főleg egy fiatal pár pl, ahol a fiú teszem azt focizik,kondizik szabadidejében, a lány meg hobbiból festi a barátnői körmét, jógázik, fut, valószínűleg nem társasozni, nem műelemzésekről beszélgetni, nem Justinianus császár munkásságát megtárgyalni fogják együtt. Hanem d.gni.


Azon felül meg közösen az idejüket együtt eltölteni. Főleg a mai koronás, korlátozásokkal teli világban ez a szexuális együttléten kívül sokszor csak egy sétát, közös főzést, vacsorát, hétvégét, filmnézést jelent.


És ezek önmagukban nem feltétlen nagyon érdekfeszítő dolgok, főleg nem egyedül, a lényeg a két fél egymás iránt érzett szeretete, neadjisten szerelme, és természetesen a hasonló habitus, életvitel megléte.


F

2021. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!

A 7-es vagyok, értem a mondanivalódat, részben igazad van, meg nem is teljesen jól fogalmaztam meg a mondandómat.

Az ördögi körből barátok szerzésével lehet kilépni. A társaság/barátok hiánya nem barátkozáskor, hanem párkeresés szempontjából kritikus. Attól, hogy valakinek nincsen társasága, még lehet, hogy jól elbeszéltetek vele, még össze is barátkozhatunk. De nem egészséges az, ha valaki csak a párjával van. Legalábbis az én korosztályomban/életszakaszomban. Engem zavarna az ilyesmi, de persze biztos van, akit nem. És itt megjegyzem, hogy nem kell, hogy nagy társasága legyen, elég, ha van 2-3 barátja.

Hobbi pedig nem azért kell, hogy én azt vele csináljam, hanem legyen valami, amiért lelkesedik. Az is ilyesmi, ha szereti a munkáját/amit tanul. Az ilyen emberek vidámabbak, magabiztosabbak, így sokkal vonzóbbak is. Szívesebben töltöm velük az időm.

2021. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!