Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megbaratkozni a...

Hogy lehet megbaratkozni a halal gondolataval?

Figyelt kérdés
Neha belegondolok, hogy mi lesz ha nagymamam meghal. Ilyenkor mint most is mar konnyek gyulnek a szemembe, egyszeruen hihetetlen fajdalmat es kint erzek a puszta gondolattol. O nevelt fel, 24eves vagyok es barmiben szamithatok ra, anyam helyett anyam volt, mindent megtett/tesz ertem es hogy nekem jo legyen. O a csalad osszetarto ereje, de tudom hogy mar oregszik es egyszer mar nem lesz. De nem tudok megbirkozni a gondolattal, hogy eltavozzon.
2021. ápr. 14. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz a fókuszod a halálra nem kell fokúszálni hanem az életre a halál mindig ott lesz úgy is:)
2021. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghalsz vége. Nem kell aggódni.
2021. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom, nem tudsz mást tenni, mint elfogadod, hogy az életben minden véges; adott idő áll csak rendelkezésedre, hogy a legtöbbet kihozd abból, ami megadatott...
2021. ápr. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!