Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyhogy a beoltottak számához...

Hogyhogy a beoltottak számához kötik az enyhítéseket? A halottak száma ugyanannyi. Ez nem számít?

Figyelt kérdés
Ráadásul az oltottak nagy része még csak az első adagot kapta meg.

2021. ápr. 14. 21:45
 1/10 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves privát üzit :)


"Az üzenet:

Ki nem szarja le. Aki fosik, maradjon otthon, de emberek ÉLNI is szeretnének."


Miért nem ide írtad ki? Nem értelek...

2021. ápr. 14. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem miért nem írta ki, pedig tökre igaza van.
2021. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a statisztika szebben hangzik. A hallottakról valahogy nem szeret beszélni a kormány.
2021. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok a nyitás ellen, mert nagyon szeretném visszakapni a régi életet, de korábban meg ennyi halottnál zártak mindent.

Nem értem mit miért csinálnak.

2021. ápr. 14. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy demagog is, es primitiv is, aki ezt kitalalta. Civilizalt helyen nincs ilyen.
2021. ápr. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Akik ma meghalnak, azok 2-6 hete kapták el a betegséget. Á halottak száma nagyjából az egy hónappal ezelőtti helyzetről mond el valamit, nem a mairól.
2021. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6: Ja akkor minden szuper. Ezek szerint egy hónap múlva nem lesz egy halott sem és nyithat minden legalább!
2021. ápr. 15. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem mondtam ilyet, ne gúnyolódj olyan dolgon, amit nem is állítottam.
2021. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja! Csak az a különbség, hogy Magyarországon ha motorbalesetben felkenődsz a falra és meghalsz, a holttested meg pozitívat mutat, akkor ugyanúgy covidos áldozat leszel, azok közé vesznek.
2021. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senki sem érti mert nincs benne logika... Jön a VB, nyitni kellett, max ennyi.
2021. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!