Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a Covid miatt elvesztetté...

Akik a Covid miatt elvesztették a munkahelyüket: ti hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Én nagyon nehezen. Egy kis városban lakom, sehova sem keresnek munkaerőt, környező városokban is megpróbáltam, de eddig semmi.

Szerencsére a barátom fizetése nem rossz, így szűkösen, de kijövünk belőle.

Viszont nagyon aggaszt a folyamatos itthonlet, és a bizonytalanság.

Valamint nem akarom, hogy a baratomon is rajta legyen a teher, hogy el kell tartania.

Akik hasonló helyzetben vagytok, ti hogy birjatok?


2021. ápr. 14. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Én is elvesztettem tavaly, nagyon rosszul érintett, de 7 nap alatt találtam másikat. Keresgélni kell folyamatosan és nyomni az önéletrajzokat.
2021. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is kuldozgetem mindenfele + van, ahová már személyesen is bementem.

A legutolsó helyen azt mondták, hogy "Jó lenne maga ide, de lassan úgyis gyereket szeretne. Mi pedig nem akarunk 1ev múlva mást betanitani" 28eves vagyok. Mondom nem terveztem, de oké. De mindegy, legalább tudom az őszinte okot.

2021. ápr. 14. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Ez csúnya volt tőlük. Így nem lehet diszkriminalni. De nem ők voltak az igaziak. Tarts ki, jönni fog! 😊
2021. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!