Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szologat be az egyik nő...

Miért szologat be az egyik nő a másiknak elég trágár stílusban mikor a másiknak egy rosz szava sem volt felé?

Figyelt kérdés
Próbálom azt a személyt el kerülni amennyire csak lehet de sajnos mivel a szomszédom így nagyon nehéz! Elég csúnya szája van a nőnek amit én egyáltalán nem preferálok. Nekem nem volt felé egy rosz szavam se soha direkt kedves voltam vele, vegye végre észre magát. De olyan egy alpári szája van a noken, hogy az már gusztustalan. Némelyik alja ember nem beszél így senkivel.. Mit lehet ezzel kezdeni? Esküszöm fel áll a szőr a hátamon tőle.
2021. ápr. 15. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert elmebeteg... Nem érdemes visszaszólni, éld az életed, tedd a dolgodat, tégy úgy mintha nem hallanád. Az ilyeneket jobb figyelmen kívül hagyni.
2021. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet, nem bírom felfogni, hogy mi a jó az ilyen embereknek ebben.
2021. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Téged csak az zavar, hogy áthallod ahogy káromkodik és csúnyán beszél?

Mert akkor ha nagyon kötsög akarsz lenni vele, kétféle jogi utat is meg tudsz tenni felé, akár 10 ezer forinttal is lehúzhatod, de egy idegbajt biztos kapni fog az az alpári nőszemély xD


De ha beleírtad, hogy "direkt kedves voltam vele", akkor végülis azt jelenti, hogy olykor személyesen neked intézi a szitokszavakat? Írsz bővebben erről? Mondjuk a kerítés túlfelérős csak ok nélkül átkiabál hozzád, vagy hogy kell elképzelni?

2021. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Athallani? Egy szóval se mondtam, hogy családi házban lakunk... Konkrétan gondol egyet és 50m távolságból oda ordít ha meglat... Vagy jönne oda beszélgetni... Konkrétan menekülök tőle... És tényleg nagyon csúnya szája van... És a hangvétel se kutya...
2021. ápr. 15. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:

'Konkrétan gondol egyet és 50m távolságból oda ordít ha meglat...'


Mit ordít pontosan?

2021. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt itt a kérdés már bocs....
2021. ápr. 15. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Te tudnunk kell kielemezni.


Ha például azt ordítja, hogy "ne a közös udvarra szarasd a kutyád!", az mindjárt másabb, mintha azt ordítaná, hogy "fésülködj meg te r***!"

Csak példa.

2021. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, illetve az első válaszoló. Azért érdekelne, hogy miket ordít, azért hogy hogyan kezeld, de úgy látom van veled egy kis probléma, ha ennyire nem megy a beszélgetés...
2021. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!