Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok akik külföldről hazaköltö...

Azok akik külföldről hazaköltöztek, megbántátok? Miért? Miért nem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4 éve költöztem vissza Németországból, mert a családommal akartam lenni. A kint keresett pénzből tudtunk venni egy kis házat Budapesten. Életem legjobb döntése volt, hogy hazajöttem a gyerekek mellé. 2 kis gyereknek kell az apakép szerintem. Ugyan egzisztenciálisan visszalépés volt, de lelkileg sokkal jobb lett.
2021. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Három éve költöztünk haza Németországból. Eredetileg is az volt a terv, hogy max 10 évig leszünk kint, aztán itthon élünk majd, mert zöldséget, gyümölcsöt termeszteni ott kint elég körülményes, és mindketten a saját magunk termesztette élelemnek vagyunk a hívei. Meg egyébként is szeretünk a saját birtokunkon élni. Nem bántuk meg, hogy hazajöttünk. Csak kalandvágyból mentünk, 50 fölött mindketten, ismeretség, mozgósítható tőke, vagy bármi nélkül. Nekivágtunk, hogy valamit majd találunk, és úgy is lett. A Grűne Laguna mellett kötöttünk ki, két hétig ott tanyáztunk, aztán jobb híján Bad Töltz mellett egy tojásfarmon kezdtünk dolgozni, mert elfogyott a pénzünk. Szerettük azt is csinálni, de 6 hét kocsiban alvás után valami komolyabbra vágytunk. Hamarosan találtunk is a végzettségünknek megfelelő melót Rosenheimben, és onnantól rendes lakásunk is lett, de mivel csak béreltük, nem volt a szívünk csücske. Jó volt ott kint, Németország befogadott minket. Lettek barátaink is, néhányukkal még ma is tartjuk a kapcsolatot, de is öregek voltunk hazát cserélni, meg várt itthon minket a bio farmunk.
2021. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*de öregek is voltunk
2021. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!