Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sajnos munkanélküli vagyok...

Sajnos munkanélküli vagyok Németországban! Elfogyott a pénzem teljesen. Sajnos családom nincs, hétfőn kapok pénzt, de ma kaptam munkát is. Mit tehetnék gyorsan, hogy kb 20€hoz jussak, hogy tudjak enni ebben a 4 napban?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredett vagyok, nincsenek itt barátaim, senkitől sem tudom kérni 5 eurót sem. :(

2021. ápr. 15. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Most mondjam azt hétfőn kapartam sorsjegyen, osztrákban élek, és 2500 euró volt rajta.

Nagyon jól jött a pénz.

2021. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mennyit dolgoztál? Igényeltél munkanélküli segélyt?
2021. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Vagy nem is volt kint munkád? 1 év munka után 6 hónapig kapsz segélyt, a fizetés asszem 60%-a.
2021. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Havonta egyszer kapok 654€ munkanélkülit, ebből 550€ a kiadásom. Sajnos most 30 euróval több lett a kiadás, így alig maradt ételre pénzem. Krumplis tésztát ettem jó 2 hétig, de már a krumpli és a tészta is elfogyott, van 2 fej hagymám, fél kiló liszt, egy kevés olaj és só. Próbálnék belőle valami süthető dolgot kihozni, de félek, hogy csak elpazarolnám ezeket. :( Hétfőn kapok pénzt, mert elmentem minijobba takarítani 2 hétre, de onnan 80€ ha kapok majd. Lassan 3 éve dolgozom itt. Lakást vettem Magyarországon, a félretett pénzem mind arra ment, illetve kifizettem a hitelt előre fél évre, majd januárban megszűnt a munkahelyem sajnos. Próbáltam keresni állandóan, de mindenhol rövidített munkaidőben dolgoznak ígyis. A mai nap vettek fel egy céghez, szóval jövő hónapban már biztosabb lesz az anyagi helyzetem, de most nagyon rossz minden. Még a vádaskodás ellenére sem kívánom nektek, hogy ezt megéljétek.
2021. ápr. 15. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Próbálj meg kérni a szomszédoktól valamit, segíteni fognak hidd el.
2021. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meredek ötlet, de ha adsz vért/ plazmat akkor szoktak fizetni. Bár most nem tudom hogy van.

A mi környékünkön volt az utcán egy szekrény ahová ételt vagy felesleges dolgokat tettünk ki, nincs nálatok ilyen?

Meg tudom nem álom munka, de a gyorséttermek mindig vesznek fel embereket (Subway, bk, meki stb.)

2021. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Vannak hajléktalankonyhák, katolikus karitasz, vagy keress egy facebook csoportot amiben magyarok vannak a te városodban . Vannak igyenes ételfelajánlós appok. Ha harom éve kint laksz nem ismersz egy embert se aki adna neked húsz eurot kölcsön?
2021. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha konyítasz a zenéhez, jó a zenei hallásod, énekelj, játssz (pl. egy kölcsön kért) hangszeren valamelyik aluljáróban, közlekedési csomópont félreesőbb pontján, - ahol azért hallják az arra járó emberek, hogy mit művelsz! -Csak csurran-cseppen valami a "kalapba".
2021. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Melyik városban élsz?
2021. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha arra a 4 napra kéne csak enni akkor zacskós leves is jó lenne.


Üvegeket nem tudsz visszaváltani?

2021. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!