Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem unjátok még, hogy állandóa...

Nem unjátok még, hogy állandóan az oltás a téma mindenhol?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól, hogy beoltatod magad vagy nem!!!



Bekapcsolom a TV-t, egyből Győrfi Pál mondja, hogy az oltás mennyire fontos. Felmegyek instagramra, már a celebek is hirdetik ha beoltatták magukat.

A hírportálokon állandóan ez a téma, a facebook tele ezzel.


A héten egy ismerősöm írt nekem, akivel hónapok óta nem beszéltem semmit. Köszönés után kérdezte hogy vagyok,illetve megkaptam-e már az oltást.


Másik ismerősöm állandóan azt magyarázza melyik szomszédja, ismerőse stb melyik oltást kapta és hogy van utána. Illetve, hogy akik nem oltatják be magukat, azok a lélegeztetőn végzik.


Egyáltalán nem vagyok a vakcina ellen, mert valószínűleg ez az egyetlen megoldás, de már kicsit sok, hogy a csapból is ez folyik.


Aki akarja úgyis kéri, aki meg nem, arra felesleges tukmálni.



2021. ápr. 15. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Én már nem nézek híreket és rögtön elkapcsolom a rádiót is ha kezdik. Viszont az ismerősökkel beszélünk ki milyet kapott , ez nem zavar, érdekel is, pedig én nem regisztràltam. De a médiából folyó áradatot nem bírja az agyam.
2021. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert most ez a divat. Fel ev mulva nar mas lesz
2021. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert mondjuk ez az aktuális téma?
2021. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3: Kicsit sok már belőle.
2021. ápr. 15. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
De, marhára. Ezer más dolog is történik a világban, arról nem beszélnek.
2021. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5: Ez tényleg így van! Viszont olyan mintha ezen kívül semmi más nem létezne. Folyton csak az megy, hogy az oltás életet ment, meghaltak x százan stb stb.


#1: Én is kezdek ott tartani, hogy a tv-ben a híreket nem nézem.

2021. ápr. 15. 20:30
 7/17 A kérdező kommentje:

Aki nem akarja beoltatni magát, annak hiába hirdetik 2000x. Aki meg kéri az oltást,az úgyis regisztràlt már.

Felesleges erőszakosan mindenhol ezt nyomni.

2021. ápr. 15. 20:31
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nemis az oltás hanem maga a vírus, így unblokk mindennel. Minden nap ugyanaz a hír újra és újra és újra. Pedig én be is tartok mindent, regisztráltam, át is estem rajta de már baromira unom. Én értem, hogy most ez az aktuális de minden hír, mindennap ugyanaz max úgymond a "nevek" változnak benne
2021. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

De! Rettenetesen unom. Ezt az egész cirkuszt.

Minden coviddal kapcsolatos hírt.

TV tovább kapcsolom, híreket átlapozom.

Elegem van ebből az egészből!

2021. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De,nagyon.

Undorító a körîtés,amit a helyzetből csinâlnak.

A sok propaganda,a bizonytalanság,az ellentmondások,minden.

Márr az elejèn töröltem magam instáról,mert már előre láttam,hogy mint minden felkapott témából,ebből is bőven lesz agymosás.

Én meg köszi,nem kérek belőle.

Gusztustalan,gyomorforgató.

2021. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!