Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szoktam gondolkodni...

Csak én szoktam gondolkodni azon ahogy visszaolvasom mások régi kérdéseit pl a pár éveseket vagy a régebbieket itt gyk-n hogy azóta mi lehet a storyval, meg mi történhetett azóta a kérdezővel meg stb?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelnének engem is, valamelyiknél írok is egy privátot a kérdezőnek, de eddig egyiknél sem jött a válasz, így már feladtam. (Persze ezt maximum 1 évre visszamenőleg).
2021. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok érdekes történet van itt. Kár, hogy nincs visszacsatolás a legtöbbhöz.
2021. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szoktak érdekelni, és párszor újra írtam, érdeklődtem a kérdés alatt, de eddig nem igazán reagált rá a kérdező.
2021. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok. :)
2021. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Az "érdekes" kérdések 95%-a (bér)kamu, ezért nem kaptok választ.

A maradék 5% meg, bár nem törölte magát, de nem Gyakorizik.

Egy pár év és piszkosul meg lehet unni.

2021. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán 1 max 2 ilyen kérdés volt eddig, a legtöbbnél kb 2 perc után nem érdekel a szereplők sorsa.
2021. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyesmin gondolkodni. Eszembe jutott már az is, hogy pár év múlva néhány hosszabban kifejtett kérdésem alá leírom majd, hogy végül mi történt velem. Ha nem is olvassa el senki, akkor is szívesen leírom a gondolataimat, az érzéseimet és a velem történt eseményeket a szabadidőmben.

Talán az eddig megfogalmazott válaszaimat is vissza fogom majd egyszer olvasni.

Ha viszont véletlenül láthatóvá válnának itt, ezen az oldalon, például egy rendszerhiba miatt minden személynek a felhasználói nevei, akkor én nagyon kellemetlen helyzetbe kerülnék.

Bárki összefüggően elolvashatná a rengeteg, hangulatomtól függően különböző stílusban megírt kérdésemet és válaszomat is, valamint olvasható lenne bárki számára szinte az egész eddigi élettörténetem ezekben a hosszú kommentjeimben.

2021. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!