Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy a...

Az mennyire normális, hogy a hátizsákomon 5ezerért cserélnének zipzárat? Keressek másik helyet, vagy ez ilyen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjem kapucnis pulóverén 3500 egy cipzárcsere, úgyhogy szerintem ez ilyen.


Az egyik legmacerásabb művelet a cipzárcsere. Maga a cipzár sem olcsó, egy 40-50 cm-s legalább 2000 ft.


Legalább egy órát bajlódik vele a varrónő. És a hátizsák gondolom gyöngyvászon, nem egy sima pamut.


Ez ilyen.

2021. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Sok mindentől függ, de kicsit drága az 5 ezer, gondolom nem 2 perc és minőségi munka esetén elfogadható, de kb 500 ft egy zipzár.
2021. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Mister Minit, vagy vmi hasonló multi szolgáltató?


Érdemes keresni egy "régimódi" cipész bácsit, szerintem egy ezresért megcsinálja...

2021. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
5000 igen. Alapanyagok, meg egy fél óra elmegy vele, még kevés is érte. De ilyen a piac, vegyél egy új táskát.
2021. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy megirtátok a tapasztalataitokat! Én bevallom teljesen elhültem az összeg hallatán (ez egy panelház aljában levő kis üzlet volt egyébként). Valószínűleg ebből akkor tényleg táskacsere lesz... annó leértékelve vettem 7000 -ért, de az eredeti ára is 10ezer volt...
2021. ápr. 16. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
A férjem nemrég egy Columbia dzsekiben cseréltetett cipzárt, kínai (!!) varrodában, 3e volt cipzárral együtt. Valahol a IX. kerületben, Mester u. környékén...
2021. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel állati kevés a szabó, ezért megengedhetik maguknak, hogy ennyit kérjenek. Az alakítások, cipzárcserék amúgy nagyon macerás munkák, nem szeretik csinálni, azért kérnek sokat érte, hátha elmenekül a kuncsaft. :) mert amíg a nyomorult zipzárat kicseréli, rengeteget haladhatna inkább egy félmillás öltönnyel, tehát még az ötezer se éri meg nagyon órabérnek. Faterom szabó, ő cipzárakat három-négy ezerért vállal, de előfordul sok esetben, hogy csak a zipzár kocsija a szar, azt egy fogóval megszorítja tíz másodperc alatt és már adja is vissza :) ezért persze nem kér pénzt.
2021. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7: Pontosan, ahogy írod...

Én hobbiból varrogatok mindenfélét, de ezerszer inkább megvarrok egy szoknyát vagy blúzt, mint nekiálljak pl. egy nadrágban cipzárt cserélni. Macera, nna...

2021. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, hogy írtatok! Mostmár értem a dolgot.... Így akkor sajna két táskám is kuka....:(


A Decathlonban végül kinéztem egy táskát, van benne egy tartó-féleség, már csak azon izgulok, hogy a laptopom belefèrjen :D

2021. ápr. 16. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!