Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsiként ti is akartatok...

Kicsiként ti is akartatok világgá menni? Állítólag minden gyerek átesik ezen.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
67 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
én megpróbálkoztam vele a lépcsöfordulóig jutottam
2021. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Mennyire kicsinek?

Én 6 hónaposan akartam világgá menni.

2021. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen, eljutottam a falu végéig es a temetőnèl visszafordultam. Sokat maradtam mielott hazamentem volna. Persze mindenki leszårta, ahogy a létezésem; ez volt az oka a vilàggàmenèsemnek. 7-8 eves lehettem.
2021. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Én a kapuig jutottam, teljesen felszerelkezni a plüssmacimmal. :)
2021. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 évesen akartam világgá menni. Fogtam egy botot és azzal eljátszottam azt, mint amit a filmekben szoktak (Tudjátok, amikor a kis fehér pöttyös bagyut felkötik egy bot végére) és elindultam. Majd nem tudtam kinyitni a kertikaput, így azt hiszem nem mentem világgá xd
2021. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, eljutottam a buszmegállóig, utána hazaszaladtam, mert megijedtem egy motortól😅6 és fél éves voltam kb
2021. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Persze! Valamin megsértödtem összepakoltam a kistáskámba "fontos" dolgokat és közöltem - most világgá megyek és soha többet nem jövök haza! Na igen 2 lépés után mindig jöttem vissza :')
2021. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

Kétszer is:


Először 7 évesen mamáméktól pakoltam össze a ruháim egy utazótáskàba és a készülődés és a vita a mamával több időt vett el, mint a világgá menés (kertkapuig értem aztán visszafordultam és szaladtam a nagyihoz :D )


Később 13 évesen szöktem el otthonról (kimasztam az ablakon), és legjobb barátomékhoz mentem át gyalog, vittem sátrat is, meg hálózsákot, és mondtam a szüleinek, hogy most odakoltozok hozzájuk. XD

Erre még hoztak szendvicset is meg limonádét, hogy érezzem otthon magam :D

Persze felhívták apukámat, aki rendőrautóval jött el értem... Hát volt ejnye-bejnye, nem kevés...

2021. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, mit értünk ez alatt.

Direkt világgá menni sose akartam.

De 3 évesen elhatároztam, hogy apum elejében megyek, mikor jön haza. Ilyen fél-egy utcára jutottam, mert pont találkoztunk. :D

2021. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Maga az érzés, hogy "akkor én most világgá megyek" sokszor megvolt, bármilyen kínos, néha felnőtt fejjel is előjön. Ugyanakkor gyakorlatban sosem volt elég bátorságom ahhoz, hogy ezt kivitelezzem.
2021. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!