Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy jobb életet...

Hogyan tudok egy jobb életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap örlöm magam miatta, szóval kekszet elő- hosszú lesz, köszönöm ha elolvasod.


Elég sok nehézséget élek meg most, és nem akaródzik indulni a szekér.


A történetem ott kezdődött, hogy 18 éves születésnapom előtt 7 nappal apám ejtett otthonról, nyílván én is hibáztam, meg jó gyerek se voltam stb... Szóval otthagytam a sulit, elkezdtem dolgozni, hogy ki tudjak bérelni egy lakást, azóta csak tengődöm a világba.

Szakmunkás bért kapok, van még 2 munkahelyem (ilyen hétvégi meló, vendéglátásba - de a vírus miatt szünetel október óta) Nem is nagyon éreztem meg, a hiányát egyébként, csak hó végén, elég mínuszba zárom, esetenként hitelkártya segítséggel.

Van egy súlyosan beteg párom, ezért külföldi munkát nem tudok vállalni, hisz estére - éjjelre haza kell érnem, mert sajnos nem tudni - mit hoz, a holnap.

Igazából abból van elegem, hogy az albérletet kell fizetnem, és forintot nem tudok félretenni mert, a bérem 70%-át viszi a lakás, a maradék az élelmiszer , és a munkába járás.


Párom nyílván beszáll az ételbe, de ettől sajnos nem lesz jobb (nekem), többet pedig nem is engednék neki, már a betegsége miatt se, neki még *élnie* kell abból, a pénzből, meg amúgy is, milyen lenne már .


Ha vissza áll, a hétvégi vendéglátós melóm, valamennyivel jobb lesz, de az csak egy lépcsőfok felfelé.


Hitelből-hitelbe, pedig nem akarok élni (nincs is miből fizetni :D)


Ti mit tennétek?!


Köszönöm előre is.


25/ F.


2021. ápr. 16. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakmunkás bér 3-400 nettó környékén van, akár felette is. Egy jó hegesztőért vagy lakatosért ölni tudnának a cégek. Ha ennek 70%-a lakásra megy, akkor talán lakóhelyet kéne első körben váltani.
2021. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok képbe már 😂 Azt hittem, a Br. 245.000, az - az :D
2021. ápr. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!