Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha az...

Mit szólnál ahhoz, ha az egyik barátnőd terhes lenne a volt barátodtól?

Figyelt kérdés
Megváltozna ez miatt a viszonyotok?

2021. ápr. 17. 01:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Ez kerdes?
2021. ápr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
73%
Én úgy gondolom ha van egy barátnőm alap, hogy a párja vagy volt párja tabu. Szerintem természetes, hogy változna a viszonyunk egyértelműen, rossz irányba. :)
2021. ápr. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Lehet én vagyok a beteg ember, de rohadt nagy majrét levágnék.Sajnálom.
2021. ápr. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 molnarmarcell21 ***** válasza:
89%
Attól függ, milyen a viszonyunk. Egy utált ex és egy nem túl közeli ismerős esetén kb. mindegy. A másik véglet, a legjobb barát és egy máig szeretett ex esetén teljesen összetörnék.
2021. ápr. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Az ismerősöm a húga volt pasijától lett terhes. Érdekesek lehetnek a karácsonyok.
2021. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ. Ha az exem szar ember, akkor sajnálnám a csajt, meg a gyereket is. Ha jóban maradtunk nem izgatna, nincs beleszólásom, hogy ki kivel jön össze, nem tehetnek róla, hogy pont egymásba szerettek, nekem meg az exemhez ilyen téren nincs közöm már.
2021. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Szánnám a szerencsétlent
2021. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos a nők, -genetikailag- nem tudják elengedni az exeiket, és életük végéig nyomon követik őket.
2021. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 BlueGreen8 válasza:
85%
Mivel a VOLT barátom,és elvileg már elengedtem,az a része nem zavarna. Valószínüleg a barátnőmnek is meséltem róla,így ha ennek ellenére összejön vele(mint ahogy ez már a valóságban meg történt),akkor az nem érdekel,mert én figyelmeztettem,de őt nem érdekelte. Innentől ez az ő dolga.
2021. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem a kérdést. Mi az, hogy az egyik barátnőd? Több barátnője is van egy időben, vagy egy régi barátnőről van szó? Ha egy régi barátnőről van szó, és biztos, hogy addig, amíg velem volt, nem jött össze a barátommal, akkor nem szólnék semmit, kicsit furcsa lenne, és kerülném a velük való találkozást, de nem vesznék emiatt össze a barátommal. - Ha a jelenlegi barátnőm jönne össze a barátommal, akkor mindkettővel szakítanák, mert egy ilyen ember nem barát többé, a nőről nem is beszélve!! - De nem úgy írják, hogy ez miatt, hanem emiatt.
2021. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!