Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondogatják, hogy...

Miért mondogatják, hogy "oltatni kéne magad, oltatni kéne magad", amikor mindenki tudja, hogy alapvetően a nyitásra legjobban vágyó fiatalabb réteg közül még rengetegen nem kaptak oltást, hiába regisztráltak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Mert sokan nem is regisztráltak.
2021. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jó, de aki januárban regisztrált, annak jogosnak tartod odavetni az orra alá, hogy "oltatnod kéne magad"?.
2021. ápr. 17. 09:10
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Ez azoknak szól, akik nem regisztráltak eddig. 1 hónap múlva itt lesz a sok vakcina, de már nem lesz kit oltani.
2021. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, te belelátsz a rendszerbe hogy ki regisztrált és ki nem? Én sajnos nem férek hozzá ilyen adatokhoz, tehát nem tudom hogy egy adott ember regisztrálva van-e, vagy várja a sült galambot.

Én is regisztrálva vagyok, fogalmam sincs hogy mikor ér a sor az én korosztályomhoz, de nem sértődök be ha valaki azt mondja hogy oltatnom kéne magam, hanem büszkén válaszolok egy mosoly kíséretében hogy már regisztráltam.

2021. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Igen, büszkének kell lenni rá, hogy regisztráltál. Hu ez a sok agymosott. 😂
2021. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
5, egészségügyi szakemberként valamivel jobban átlátom ezt az egész helyzetet, mint a magadfajta aki a facebookos konteócsoportokból "tájékozódik", és igen, büszke vagyok rá hogy szorult belém némi társadalmi felelősség.
2021. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Csak a propaganda miatt mantrázzák ennyire.

Tavaly ez volt: maszk, maszk, maszk, távolságtartás, távolságtartás, távolságtartás.

2021. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

#6: Én nem ilyen dolgokra vagyok büszke, hanem olyanokra amit saját erőből elértem.

De màr manapság a regisztrációra is büszkének kell lenni.Pont nem érdekelnek a naaagy egészségügyi szakemberek, akik miatt meghalt mamám. Tudnék mesélni a szuper egészségügyi szakemberekről. Akiknek tapsolni kellett. :D Erre marha büszke lehetsz.

Úgyhogy nem nagyon érdekelsz az oltásoddal együtt sem. Tudom tudom, MAJD HA LÉLEGEZTETŐRE KERÜLSZ szöveg következik.

Nyomkodhatod a pirosat egészségügyi szakember!

Facebookom meg nincs. Nem tájékozódok onnan, egészségügyi büszke szakember!


#7: Úgy úgy! Tavaly a maradj otthon őrület volt. Akkor is én voltam a közellenség, mert dolgoznom kellett menni, és nem tudtam otthon tengődni. De hát az is lecsengett. Érdekes akik engem fikáztak, mert dolgozni mentem, azok azért el tudtak menni nyaralni. Ott nem féltek. Csak a munkahelyen. Fura dolgok. Ugyanez lesz ebben az évben az oltással. Vagy azt majd félévente újra be kell adatni, mert annyira szuperül véd?

2021. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Jaj kedves egészségügyi szakember! Ki is felejtettem a "legjobbat". Van egy középkorú ismerősöm,aki megkapta mindkét oltást. Előtte kutya baja nem volt. Azután elkapta a covidot és azóta kórházban van, rosszul van nagyon.

Mennyire hatékony a vakcina!! :O Mindjárt büszkén regisztrálok!

2021. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%

"Mennyire hatékony a vakcina!! "

Vakcinától függően valahol 70 és 95% között. Miért?

2021. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!