Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem veszik...

Az emberek miért nem veszik komolyan még mindig a covidot?

Figyelt kérdés

Homokba dugják a fejüket, hallani sem akarnak a vírussal, oltással kapcsolatos hírekről, elbagatellizálják az egészet, maszkot sem hajlandóak normálisan viselni.

Ezzel az oltásellenes és vírustagadó viselkedéssel csak rosszabb lesz a járványhelyzet.

Mikor fogják fel végre, hogy minél több a beoltott, annál hamarabb lehetünk túl a korlátozásokon? Miért ennyire buták az emberek? Vajon a lélegeztetőgépen majd rájönnek, mennyire buták voltak?



2021. ápr. 17. 10:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
41%
Mert sokan nem ismernek olyat aki kórházba került volna vagy meghalt, a fáradságot meg nem veszik hogy utánanézzenek mi a helyzet a kórházakban. Sok olyat ismerek, aki nem kérte az oltást, majd miután egy-egy ismerőse (majdnem) belehalt, mégis regisztráltak.
2021. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
37%

Mert hülyék. Nem fogják fel mi történik, amire még a kormány idióta hozzáállása is rátesz egy lapáttal.

Így a csökött agyukkal azt hiszik valami összeesküvés folyik ellenünk, és az egész kamu.

2021. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%

Aki szeretne oltást, az menjen oltani.

Ha én bízok a fiatal, egészséges szervezetemben, miért kell rám eröltetni?

Én tiszteletben tartom azt aki oltást szeretne, de az oltottak is tartsák tiszteletben, hogy valaki nem.


Aki oltott, védve van, annak amúgy nem mindegy, hogy én kórházba kerülök-e?

(Halt meg ismerősöm lélegeztető gépen)

2021. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%
Voltam covidos, meggyógyultam. Nem fogom magam oltatni. Felesleges, tekintve hogy nincs szükségem a vakcinára ha nélküle is túléltem.Plusz asztmás vagyok, túlsúlyos, és mégis megmaradtam.
2021. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%

Én be vagyok oltva, hordom a maszkot (utcán nem). De megértem azt is, ha valakinek már elege van ebből az egészből, és megértem a hitetlenkedőket. Amikor teljesen ellentétes információk jönnek egymás után, a politikai és az egészségügyi döntések összekeverednek, amikor azt is covidos hallottként tartják nyilván, aki autóbalesetben hunyt el, sokan attól haltak meg, hogy ráoltottak a vírusra (az oltás előtti tesztnek kötelezőnek kellene lennie)... az az igazság, hogy fogalmad sincs, mi az igazság. Azt sem lehet tudni, meddig véd az oltás, mennyire hatékony a mutánsok ellen, mik a hosszú távú hatásai, stb.

Egyáltalán nem meglepő, hogy vannak kétkedők meg oltásellenesek.

2021. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy nem csak oltás pártiak és oltás ellenesek vannak. Vagyunk mi, egészséges fiatalok is, csak rólunk szeretnek megfeledkezni.

A COVID pontos halálozási aránya 2,14%

A túlélési esély ezáltal 97,86%


Komolyan veszem a COVID-ot, de be kell látni, hogy félnie nem mindenkinek kell. Vannak egészséges emberek.

Ezt bizonyítandó 2x átestem rajta, és semmi bajom.

2021. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 moozygoo ***** válasza:
25%

Azért mert ők nem tapasztalják a negatív hatásait, csak a "korlátozások részt".

Mivel nekik csak az a mostani helyzet negatív hatása, hogy nem mehetnek ida-oda és maszkot kell viselni, így ők csak ezeket unják és ezeket akarják megszüntetni.


Persze vannak olyanok akikkel szintén nem történtek olyan negatív dolgok mint közeli hozzátartozó halála, vagy hetekig tartó rosszullét, de bennük megvan egy bizonyos felfogás, hogy ezt most el kell viselni és az oltás esetleg segíthet.

2021. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
mert egy éve csak arról van szó, hogy a hisztériáért fizetett réteg (orvos, politikus, "szakértő") magyarázza, hogy miért jó, ha emberek millió veszítik el a munkájukat, generálnak gazdasági válságot és humanitárius katasztrófát. szóval ja, az emberek nagy része nem tudja komolyan venni egy kivételezett réteg sírását a semmiről.
2021. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
20%

"Ha én bízok a fiatal, egészséges szervezetemben, miért kell rám eröltetni?"


Mert ilyenekkel vannak tele a kórházak, meg a temetők,

és az orvosok már nem győzik.

2021. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%

#9

Kitalálom: intenzíves ismerősöd mondta...


Nézem az elhunytak listáját ( [link] de nem találom a fiatal egészséges embereket.

Lehet velem van a baj.


Ha maximalista lennék, és megszámolnám, az elhunytak 1%-a se lenne 20-onéves egészséges.

2021. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!