Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak szobája csábító a...

Férfiak szobája csábító a nőkre nézve? (Kinézetre.)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ..
2021. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nyilván egy rendezett tiszta és modern szoba csalogatóbb mint egy koszos büdös putri
2021. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván szívesebben alszom egy olyan tiszta, rendes szobában, ami nem roskadozik koszos holmiktól, vagy nincs telepakolva mindenféle giccsel és nyuszis poszterrel. De ha már eljutok oda, hogy felmegyek egy férfihez, akkor azért megyek oda, mert kedvelem őt és megbízom benne, szeretnék vele esetleg párkapcsolatot is. De a szobája miatt én még senkivel nem szakítottam, szóval nem ez a legfontosabb.
2021. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik férfié, és hogy néz ki?
2021. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
?? :D a modern, felujitott, ledes, loftos lakásom nyilván vonzó a lanyoknak, kb mint egy jobb hotel. Egy tinisrac panel szobája boxerekkel es csöcsposzterekkel talán nem annyira.
2021. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tepfal ***** válasza:
Nem csábító, viszont visszataszító lehet. Egy ember szobája sokat elárul róla - pl. igényes a saját környezetére, rendben, tisztaságban él? Milyen tárgyak, díszek vannak a szobában, ezek összeegyeztethetők az én értékrendemmel? Voltam egyszer egy lakásban, ahol horogkeresztek, meg német fegyverek borították a lakást, menekültem is.
2021. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!