Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alacsonyabb férfiak, ti nem...

Alacsonyabb férfiak, ti nem érzitek "rosszul" magatokat néha?

Figyelt kérdés

Fiatal férfi vagyok, mindig is ilyen magasnak képzeltem el magam, családban is magasak a férfiak stb. De hát nem lettem az, elfogadtam viszonylag... (Mondjuk sosem sportoltam, sosem aludtam/étkeztem normálisan,stb)

De azért mikor meglátok egy magas jóvágású fiatalembert akkor mindig kicsit rosszul érint.

Ja meg a magas csajokat is el kell felejteni:D De az nem gond, alacsonyakat szeretem:D


2021. ápr. 17. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magas vagy?

Amúgy de, igen, sokszor rosszul érzem magam különböző helyzetekben, főleg pl suliban még anno, a tornasorban, vagy ha nagyobb társasággal mentünk valahova és a lányok többsége magasabb volt nálam.

2021. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
+ Engem az is idegesít néha hogyha tudatosabban élek tini koromban akkor magasabb lettem volna...
2021. ápr. 17. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Van, amin nem tudsz változtatni, ez a magasságod. Viszont a testalkatodon, a ruházatodon, frizurádon, igényes, ápolt külsődért tudsz sokat tenni. Ha még hozzá intelligens, jó fej vagy jó humorral, akkor senkit nem érdekel az a pár centi!
2021. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, miért kéne? :D

168 cm vagyok

2021. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi számít alacsonynak?
2021. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése

Egy 190 cm-s nőnek alacsony egy 178-190 cm közötti férfi, de eg, 160 cm-esnek meg magas

2021. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha, de az is rátesz egy lapáttal, hogy vékony is vagyok, az arcom is elég kisfiús, arcszőrzet nélkül simán 13-nak hinnének az emberek 19 éves létemre.
2021. ápr. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
160 körül vagyok néha zavar
2021. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 18F vagyok, kb a legalacsonyabb az évfolyamomban. Kicsit zavar, nyilván én is szívesebben lennék legalább egy 10 centivel magasabb, de hát ezt hozta az élet. Az önbizalmam a helyén van, és nem agyalok sokat azon amin úgy sem tudok változtatni.
2021. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!