Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illetlenség, ha egy köszönést...

Illetlenség, ha egy köszönést nem szóban viszonzunk, hanem csak egy enyhe fejbiccentéssel és mosolygással? Emiatt gondolhatják azt, hogy bunkó/paraszt vagyok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Illetlenség és bunkóság, szóval gondolhatják.

Lekezelő ez a fajta reakció.

2021. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mivel mosolyogsz, ezért nem gondolnám.
2021. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha fejbiccentés közben mozog a szád, és ezt a másik fél is látja, akkor maximum azt fogja csak gondolni, hogy éppen elcsuklott a hangod. (Ezért nem számít bunkóságnak.)
2021. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

En olyankor szoktam integetni ,amikor kajaval van tomve epp a szam.( Szoval nehogy azt higyje a szomszed,h nem koszonok.)


A biccentes szerintem magyarok kozt nem illendo.

2021. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Én ilyenkor magamban azt gondolom,: mi a jó édes k.... anyádat vigyorogsz, nem tudsz annyit mondani, hogy szia, te néma kretén?
2021. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Én annak venném, szerintem jobb ha visszaköszönsz.
2021. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom az amerikai filmekbol gondolod,h a biccentes ok. De itt Magyarorszagon nem illendo.
2021. ápr. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ohh banyek . Pedig én sokszor szoktam biccenteni ...
2021. ápr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baj vele. Aki annak találja, vizsgálja felül a saját indokolatlan álláspontját. A köszönés annak jelzése, hogy észrevettem a másikat és örülök neki. Sehol nincs előírva, hogy ez csak verbálisan történhet.
2021. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!