Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni hogy a...

Nem tudom elfogadni hogy a szerelmemet boncolni kellett a halála után. Ujra es ujra megjelenik a kép esténkét ahogy felvágták és a szerveit kiszedték. Elmúlik ez?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik. A szép emlékekre gondolj, és azok majd elnyomják ezt.
2021. ápr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem teljesen mindegy, hogy mi történt a testével a halála után? Boncolással, vagy anélkül is ugyanaz lesz a végeredmény..

A lelke már nem volt benne, fájdalmat nem érzett.. Mellesleg nagyon profin helyrerakják a dolgokat boncolás után.. (Volt szerencsém végig nézni egyet még tavaly)

2021. ápr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ne így gondolni a boncolàsra. Próbáld megérteni, hogy ez kellett ahoz, hogy megtudd miért halt meg. Ha nem boncoljàk, akkor ezen gondolkodnàl mi törtènhetett. Legalább is úgy gondolom nem volt tartós beteg, mert akkor lehet kèrvènyezni, hogy ne boncoljàk. És ahogy az előző mondja, az már csak a test, a lelke már nincs ott. Részvétem
2021. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A boncolás hasznos, hogy tudd, nem gyilkosság áldozata. A későbbiekben meg férgek fogják ellepni, ez engem jobban zavarna.
2021. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!