Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar egy tesztnép a kínai...

A magyar egy tesztnép a kínai és orosz vakcinák hatékonyságára?

Figyelt kérdés
Van akárki, aki képes lenne ezeket a vakcinákat beadatni magának önszántából?
2021. ápr. 18. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Soha, egy vakcinát sem.
2021. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Gyakorlatilag igen...


Nagyon sokan vannak azok, akik beadatják maguknak. Én személy szerint semmilyen oltást nem fogok igényeni.

2021. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Szálloda nélkül megvagyok, kajáldákba ezt nem fogják és nem is tudják ellenőrizni (nyilván nem Pest legforgalmasabb kajáldájába kell menni), strandról nem tilthatnak ki, konditermekből nem fognak kitiltani (vagy ha korlátozás kell, ismerős dolgozik a teremben). Elmehetnek a *csába a védettségi igazolványukkal, kísérleti vakcinájukkal és felfújt vírusokkal ahová akarnak.
2021. ápr. 18. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Én sem tartok igényt erre a dologra.Ha meg bevezetik azt a xar kártyát akkor így jártam de akkor sem oltatok.Maradok otthon a fenekemen mint eddig is és kivárom míg a cirkuszuk véget nem ér.Kondiba mennék már de ha nem lehet a kártya nélkül akkor otthon eddzek továbbra hisz már november óta így van szóval kb lexarom a baromságaikat
2021. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Végre valaki!! Kérdező 100%-ban egyetértek veled! Ritka itt ilyet olvasni, mert akiket beoltottak, úgy viselkednek mintha átmosták volna az agyukat.
2021. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

En majdnem 40 eves egeszseges no vagyok es egyaltalan nem oltatnam be magam semmivel.

A szuleimnek ok a pfizer, mert ok idosek, de nem ertem miert kiserleteznek xar vakcinakkal. Es nem ertem ezt a vakcinalazat se ami most megy a fiatalok koreben. Ugyis kiderul majd, hogy nem sokat ert az egesz (kinairol beszelek).

Szerintem a pfizer es moderna esetleg lehet jo de eleg lenne a beteg vagy/es idos embereknek adni es az orvosoknak.

Itt meg mindenki oltassa magat mint a birkak.

A vakcina-utlevel meg egy nagy hulyeseg. Torvenyellenes. Kulfoldre majd megyek pcr teszttel.

Csak nehogy az legyen, hogy szabadon engedik a sok beoltottat azzal a szandekkal, hogy vedve vannak es a nagy szabadsagukban majd jol megfertozik egymast.

2021. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!