Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kínos randisztorik?

Kínos randisztorik?

Figyelt kérdés
Rég volt már ilyen kérdés.Meséljetek bátran! :)

2021. ápr. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nő elhozta egy fiú haverját is " a biztonság kedvéért". Az étterembe! Aztán meg volt sértődve, hogy a rózsát a pincérnőnek adtam oda, a bonbont meg hazavittem édesanyámnak. Ekkora taplóságot azóta se hallottam. El is ment a kedvem a randizástól egy időre.
2021. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyár volt, jó idő volt.

A hölgy szandálban volt. A lábaujján a körmök össze-vissza álltak, és csúnyák, ápolatlanok voltak.

Foga alig volt, és ami volt az is csúnya.

Persze hozzáteszem, ez egy netes ismerkedés lett volna.

Azóta már megtudtam, hogy a netes ismerkedésekkel jobb óvatosan bánni. Van aki abszolút elhatárolja magát ettől, és talán igaza is van.

2021. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Egy közös barátunk ismertetett meg minket és gyakorlatilag kérelt, hogy menjünk el randizni én és a srác mert jó lesz meg minden. Szimpatikus volt, de nem az igazi. Viszont gondoltam, egy próbát megér. Azonban a pincér sráccal elkezdtem beszélgetni ameddig el volt menve a fiú (mert felhívtám hogy rosszul parkol) és odaülz a pincér az asztalhoz, amikor pedig a fiú megjött, a srác mondta neki, hogy "hozz kérlek nekünk valami finomat" de zavarában, nem poénkodni akart. Én el nevettem magam, a fiú zavarba jött, és ott is hagyott. A pincér meghívott egy randira, és immár 3 éve a barátom 🙂
2021. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ősszel történt sétálós randin, a csak annyira meg volt fázva szegény, hogy beszélni sem tudott, végig rázta a hideg, de ő mondta mennyire lelkes és mennyire örül nekem. Mondanom sem kell elkaptam a nátháját, majd hívott, hogy mégsem rám esett a választása. A náthát meg beképzelem magamnak.
2021. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első tali volt, egy hétig beszélgettünk elötte mesengeren. Megérkeztem a megbeszélt helyre, egy parkba. Késett elég rendesen, vártam rá háromnegyed órát. Amikor megjelent én már brutál dühös voltam. Nem magyarázta meg a késése okát hiába kérdeztem. Nem tudom mi baja volt, de ugy folyt a "randi" hogy háttal állt nkm, nem volt hajlandó velem szembe beszélgetni. Plusz széjjel volt photosoppolva. Elkezdi hogy talalkozzunk újra xdd. 10 perc után ott kellett hagynom mert ment a buszom. Egyébként a mesengeres dumálgatás közbe is furcsa volt, minden nap megkérdezte hogy haragszok e rá (ok nélkül). Ilyen furcsa lányt másikat sose láttam még...
2021. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!