Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem szimpatikus a...

Csak nekem szimpatikus a Szputnyik V oltás?

Figyelt kérdés
Én azt fogom választani.

2021. ápr. 18. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Sok szerencsét.
2021. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt kaptam. Nekem is a Pfizer vagy a szputnyik volt meg, hogy azokat kérném, és végül a szputnyik lett, már túl vagyok mindkét oltason.
2021. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A családban mindenki azt kapott, a barátnőm is, engem holnap oltanak vele. A barátnőm egy picit belázasodott tőle, a többieknél nem volt mellékhatása, remélem nálam sem lesz.
2021. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
не было побочных эффектов
2021. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
#4 Ez mit jelent?
2021. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem gondolom, hogy rossz, inkább a kínait tartom kérdésesnek (a hatássosága miatt). Apukám szputnyikot kapott, én pfizert anyukám meg astrazenecát. Én csak azért kaptam pfizert mert angliában élek és 30 alatti vagyok - alapból is pfizert vagy modernát szerettem volna, de nem lett volna bajom a szputnyikkal sem azon kívül, hogy nem lesz-e problematikus a külföldre utazásnál, de ha jól tudom több európai ország is rendelt már belőle ezért nem gondolom, hogy hosszútávon is probléma lenne.
2021. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az orosz tűnik a legmegbízhatóbbnak, mivel az a hagyományos eljáráson alapul. A többiben nehezen tudok megbízni.
2021. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt kaptam, örültem neki. Még csak az elsőn vagyk túk. A második adag erősebb mellékhatással jár általában?
2021. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
2021. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!