Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolom azt, hogy az...

Miért gondolom azt, hogy az interneten csak férfiak vannak?

Figyelt kérdés

Engem mindig meglep , hogy politikai, közéleti témákban nők is kommentelnek vagy van véleményük, eddig azt gondoltam, hogy csak sminkes videót néznek meg női kvótát szeretnének mert jó dolog nemi alapon a pozitív diszkrimináció, Pottyondi Edina lett a kedvenc youtube videósom, azóta figyelem, hogy nőknek a kommentben is vannak vicces megjegyzései. Most döbbenek rá arra, hogy viccesek a nők is valamennyire és nem csak Pottyondi Edina az egyetlen vicces nő a politikai s közéleti térben. Visszagondolva amikor pl. Dancsó Péter nem 13 éveseknek csinált videókat ( gondolok itt a Vespa paródiára, a rasszizmus szívás videóra) tehát abból a "korszakból" valaki mondja, hogy nők is nézik ezt én fel nem tudtam volna fogni, pedig biztos nézték nők is.


Nem utálom a nőket, csak sosem alakult úgy az életem, hogy beszéljek velük, meg a műkörmös/pillás/fodrász időpont foglalás sosem érdekelt főleg nem a cuki dél-koreai srácok zenéi, valahogy egy posztkomcsi dolognak tartottam amiben az énekes határozza meg az ideológiát -pártelnök- a követők meg a néphadsereg. :D


Ti mikor jöttetek rá, hogy politikával is foglalkoznak a nem nyugdíjas korú nők/csajok?


2021. ápr. 20. 08:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem is annyira kérdés, inkább csak olyan ide-oda beszólogatás, provokáció.
2021. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Igen, képzeld el, hogy mi nők nem csak a plázában futkozunk a csivavánkkal a táskánkban a műkörmöshöz...


Minket is érdekelhet a politika, közélet, tudományok, nekünk is lehet véleményünk, lényegében bármit csinálhatunk amit a férfiak is.


Én például az oldschool Dancsó videókon nőttem fel, ugyanúgy néztem azokat a műsorokat, videókat, filmeket amiket a fiúk is szoktak, érdekel az informatika (valamennyire jártas is vagyok benne) stb...

Attól, hogy nőnek születtem, ugyanolyan emberi lény vagyok, mint egy férfi, nem a Vénuszról jöttünk :D


22/L

2021. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nos hát akkor képzeld: nem sminkelek, nincs műkörmöm, bármit sportolok szívesen, a kedvenceim között van a kosár és a FOCI, hosszú hajam van, de nem öltözök kurvásan, nem érdekel annyira a politika, ja és gamelek (CODM), de a kedvenc színeim a fekete és a pink. Van kedvenc autóm is, YouTube-on a Barni-t, Radics Petit és a Trió Podcastet követem. Képes vagyok enni normális adagokat mások előtt is, nem játszom meg magam senki kedvéért. Fiúkkal pont ugyanolyan jól kijövök, mint a lányokkal. Nem hobbim a pláza, de ha venni kell valamit, nem probléma elmenni körbenézni. Nem költök felesleges hülyeségekre (a szüleim sem).

Jajajj mennyi ellentmondás, mégis lány vagyok :)

Nem tudom, eddig te milyen burokban éltél, nem kell ahhoz szóbaállni lányokkal, hogy lásd, elég sokféle van köztünk is ;)

2021. ápr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is hölgy vagyok szóval ez a feltételezésed megbukott, hogy csak pasik vannak az interneten, és nem érdekelnek a sminkes videók, nem ismerem Pottyondi Edinát és nem is akarom ismerni. Dancsó Pétertől láttam már egy-két videófoszlányt, és talán ugyanoda járt egyetemre mint ahova testvérem, láttam egy-két videót Neszájtól,mond értelmes dolgokat ő is, a játék stílusa háát mit mondjak vicces, azokon jót kacagtam, bár a csajozási technikája játékban pocsék mármint amit komentál is, de engem inkább a kreatív videók érdekelnek, a DIY videók, és minden ami természet, érdekel a technológia mivel technológia mániás vagyok, és tudnám sorolni, de az általad felsoroltak közül én nem tartozom egyik kategóriába sem, imádnám ha lenne egy kis fűnyíró kocsim, amibe beülnék és mint a dozsembe szépíteném a telket, és egy nagy telkem, és tudnám sorolni, de nem fogom, szóval én amolyan kakuktojcsi vagyok a kategóriád szerint! :D


Attól is ledöbbennél, hogy vannak nők, akik az internetet is építik.



Fura elképzeléseid voltak a nőkről. Szerinted minden nő csak plázacica.

2021. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ezt hitted. Ehhez nagyon butának kell lenni, de te elég összeszedettnek tűnsz.
2021. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én nem politizálok, mivel utálom a politikát, d attól függetlenül van véleményem. 4-es vagyok.
2021. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
*de
2021. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jöttem rá? Soha nem is hittem az ellenkezőjét.
2021. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
*dodzsem
2021. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

bocsánat javítom újra

*dodzsembe

2021. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!