Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A beoltottak mire föl érzik...

A beoltottak mire föl érzik magukat önzetlenebbnek, felelősebbnek, értelmesebbnek, tudatosabbnak azoknál, akik nem kérik az oltást?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert bár ők nem feltétlenül veszélyeztetettek, nem félnek, de mégis hozzájárulnak ahhoz, hogy kialakuljon a nyájimmunitás. Ezért felelős és önzetlen.

Értelmesebb és tudatosabb pedig azért, mert utánanézett és megértette, hogy miért jó ez, mi van benne, miért nem veszélyes, annak ellenére, hogy korábban fenntartásai voltak.


Akik nem kérik az oltást, azok vagy azért nem kérik mert nem tehetik, vagy azért mert félnek, mert nem tudják mi van benne. Viszont nem néznek utána ennek. Többnyire. Valamilyen szinten érthető, fél éve még én is itt tartottam.


(Nem vagyok oltva, mert most voltam covidos. Egyébként pedig regisztráltam.)

2021. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

"Akik nem kérik az oltást, azok vagy azért nem kérik mert nem tehetik, vagy azért mert félnek, mert nem tudják mi van benne."


Ez nem biztos,hogy igaz.Én teljesen más miatt nem kérem. Egyébként meg te sem tudod mi van benne.

2021. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
#2, te miért nem kéred?
2021. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez igaz, pontatlanul fogalmaztam. Az ellenőrző folyamatoknak néztem utána, és számomra ez elegendő volt a bizalomhoz.

Igen, valóban nem csak ez lehet az ok, de ez a leggyakoribb amit én hallottam.

2021. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Azért, mert tényleg azok.

Akik nem kérik, azok többsége buta konteós.

De ráadásul még önző is, nem törődik másokkal.

2021. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Az ertelmesebb, tudatosabb, felelosebb mindenkeppen megallja a helyet. Egy ertelmes (esetleg ertelmisegi) ember szamara jogos ketelyek lehetnek bizonyos vakcinakkal illetve a magyar szervezetlenseggel szemben, de ezekkel a ketelyekkel egyutt is teljesen egyertelmu a kep, akar meg a gyengebb kinai vakcinaknal is. Igy az ertelmes ember oltat. (Nyilvan az, hogy mikor kerul sor ra az nem rajta mulik.)


Az onzetlen viszont bar kerdojelesebb, hisz az oltas legalabb annyira vedi sajat magat, mint a tobbi embert, igy ezt nem mondanam.

2021. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
5.Te mennyire törődsz másokkal?
2021. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Sokkal jobban, mint azok, akiket csak a konteók hajtanak.

Például ezt abból is láthatod, hogy én nem pontozok le mindenkit, míg az én írásaim (itt) véletlenül mind le vannak pontozva. Igaz, hogy ez nem tetszési index, de ez az ilyen ebereket nem érdekli.

Na, ennyire érdekli őket általában a másik ember is.

2021. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Azért mert valaki nem kéri ezt a dolgot, még nem nem következik belőle,hogy buta konteós.Lehet,hogy az ,de nem feltétlenül.Lehet,hogy sokkal több mindent tud mint te,csak ezt te nem tudod.
2021. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem lehet.

Én is ismerem a veszélyeket, ne félj. Most már talán 30-an haltak meg az Astra Zenecától.

Hány millióból?

A vírusban hányan haltak meg?


Szóval, aki ismeri a veszélyeket, az is azt mondja, hogy a vírus sokkal-sokkal veszélyesebb.

2021. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!