Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki, mit tenne a helyemben?

Ki, mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy 30 éves vagyok. A karrierem egy nagy nulla. Nincs jogsim, se autóm, anyámmal élek egy családi házban. Igaz, mindenkinek megvan a maga szintje, de akkor is, ez már hogy néz ki? A párkapcsolatom szintén egy nagy nulla. Röviden: se jó munkahely, se saját lakás, se egzisztencia, se feleség, se család, se gyerekek. Egy nagy nulla az egész.

2021. ápr. 20. 12:04
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Sőt. Egy jó okot mondjon valaki, hogy ne akasszam fel magam. Elég csak egyet.
2021. ápr. 20. 12:04
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen átlagos magyar állampolgár vagy.
2021. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Öööö, mit fogadsz el jó oknak?
2021. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%
Ne okozz szomorúságot anyádnak.
2021. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%

Kérlek, menj el egy pszichológushoz.


Csak egy idegen vagyok, de törődöm veled annyira, hogy megkérjelek erre.

2021. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
55%

"Sőt. Egy jó okot mondjon valaki, hogy ne akasszam fel magam. Elég csak egyet."


!!!Amit írni fogok erre az az én hitemre alapul, ha nem értesz vele egyet semmi baj, de ne állj belém, köszi."!!!


Szóval, ami engem visszatartott attól, hogy ne adjam fel, az az volt, hogy rájöttem, hogy mindent előlről kell kezdenem. Hiszek a reinkarnációban és abban, hogy leckéket tanulni jöttünk ide amik addig ismétlődni fognak, míg meg nem tanuljuk. Ha most elmenekülsz a helyzetek elől és nem fejlődsz, tanulod meg amiért jöttél, illetve fel is adod, akkor újjá születsz egy másik testben ahol hasonló megpróbáltatásokban lesz részed. Nekem a medtiáció és önismeret segített, ma már nincsenek öngyilkos gondolataim és kezdek rátalálni az útamra. Ne add fel, hidd el sose késő változtatni.

2021. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Szuper helyzetben vagy hozzám képest, bonts egy pezsgőt. Én ugyanez, csak 45 évesen, 2 féle halálos betegséggel. Ha a helyedben lennék, először is nagyon boldog lennék. Aztán keresnék munkát, közben elkezdeném a jogsit. Mivel lakbérre nem kell költened, összegyűjthetsz egy kocsira. Mire sikerül, meg van a jogsi is. Munkával, jogsival, kocsival, házzal már jó partynak számítassz, ismerkedsz, becsajozol, 1 év múlva esküvő, gyerek. Álom életed lehet. Én 1-2 év múlva már a föld alatt leszek 50 centivel. Cserélünk sorsot?
2021. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%
Mit dolgozol?
2021. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
44%

Mert ilyen negativan állsz mindenhez.


12/17


Gyógyulást kivánok neked, a remény ha meg utoljára.

2021. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%

Én nagyon félek a vezetéstől (azaz hogy nem tudnék jó döntést hozni, ha olyan helyzet van) így jogsim sincs. Tömegközlekedéssel bárhova eljutok, vagy ha kell, akkor taxival.


Szóval a kocsi nem tragédia, ha nincs, pótolható :)


Párkapcsolatban nem vagy szerencsés. Érdemes lenne egy nap leülnöd - akár a hozzád legközelebb álló személlyel, pl. édesanyád - és szigorúan magadba nézni, hogy mi lehet a gond.


Ha csak a külső, azon segíthetsz - egy jól megválasztott frizura és öltözet meglepően sokat tud dobni. Kozmetikai szerek, ápoltság (ha depressziós vagy, akkor nem biztos hogy erre van energiád, pedig fontos) és már is haladsz valahova :)


Ha más, akkor valóban érdemes lenne pszichológus, pszichiáter segítségét kérned. Ez nem szégyen, és nem csak a bolondok járnak oda - néha teljesen "normális" (értsd: mentálisan egészséges, nem depressziós) emberek is elmennek, ha valami olyan problémájuk van, amit más szemszögből is meg akarnak vizsgálni, vagy valami stressz éri amit nehezen tud feldolgozni.


Lehet, hogy felírnak valami gyógyszert, ha az agyad nem tud termelni valamilyen hormont (ami kellene ahhoz, hogy egyáltalán képes legyél érzékelni a boldogságot) - ez olyan, mint egy szemüveg. Valamid nem megfelelően működik, és ez segít. A gyengén látókat sem hagyják csak úgy az utcán botladozni, jár nekik a segítség, neked akkor miért is ne?

2021. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!